Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 78
  1. #1
    Guest

    Default HISTORIA PRAWDZIWA

    Witam,

    Chciałbym opowiedzieć całą prawde o przekrętach w RA, sięga to jeszcze czasów 6tej edycji.

    Otóż tchorze, leszcze i sprzedawczyki od zawsze wspomagali pewną grupe trzymającą władze, zawsze było to RA, potem Furor i ich sojusznicy. Wy polskie dzieci RA zawsze bedziecie zniszczone ! (nie wiem co tu wpisac, to jest tak glupie ze nie wyedytuje tego ) ) GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZE ma po swojej stronie odpowiednich adminów. (YEAH niech zyja grzybki halucynki)

    W 8 edycji tylko my, Saints nie zostaliśmy zbandowani po uzywaniu wody zamiast mleka do ciasta, na którym zrobiliśmy miliony kasy !

    A ten nizej wymieniony to najlepszy gracz w historii i zasluzyl na wygrana:

    Runda 9
    1. Sc0rp0w
    Alfons
    Respekt: 5322580


    Runda 9, czyz nie było mniej więcej tak :
    przedostatni dzień gry, w dokach mówią ze nei przybędzie żaden statek, a Sc0rp0w trzyma nadal heroine... ostatniego dnia sttek przybywa i sc0rp0w wygrywa ! Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE ADMINOM ZA TAK WSPANIAŁĄ WSPÓŁPRACE WTEDY (Scorp to mial leb pojechal specjalnie na Kube i nagral z Kubanskimi przemytnikami narkotykow jeszcze jeden statek z hera i sprzedal. Szkoda ze na to nie wpadlem wczesniej :/ mam przeciez dobre uklady z polskimi plantatorami kasztanow)

    Runda 13
    1. RO Andersen
    Morderca
    Respekt: 3104620

    W 13 rundzie zakazane multikonta, fajnie robi się 100 k sat do dnia 20 przy zakazanych multikontach i zerowych statach w klubie
    (a skad ja o tym wiedzialem to nie wiem skoro nie gram od hmm 10tej edycji)

    Runda 14
    1. BR Th3CrimsBr
    Morderca
    Respekt: 8140000

    2. RO BackNeoAndIce
    Morderca
    Respekt: 6516970

    3. BR HonomeTh3CrimsBr
    Alfons
    Respekt: 3600000

    4. BR GilsonTh3CrimsBr
    Biznesmen
    Respekt: 3500000

    5. BR ChassiTh3CrimsBr
    Biznesmen
    Respekt: 3039690


    JEDEN WIELKI BOT I BUG. (o kurwa faktycznie. ale ze mnie Sherlock Holmes)



    JA, SaintMAdAngel, założyciel i lider gangu Saints dziękuje donnizariemu za tak wspaniałą pomoc GRUPIE TRZYMAJACEJ WŁADZE, i tak regularne niszczenie pracy graczy mogącym jej zagrozić ! Tak trzymać Aktualnie buga na staty, być może najgroźniejszego w historii TC używało sporo osób, w tym badxxbad, bana dostali tylko Polacy z Romanian Alliance, i o to chodzi ! NIGDY NIE WYGRACIE WY POLSCY RUMUINI ! GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZE jest potęgą, bo admini pomagają nam i pomagali, tak zawsze było i tak bedzie ! (AMEN BRACIE!!!)

    SAINTS i TC CREW NA ZAWSZE W MOIM SERCU / SaintMadAngel

    PEACE!!

    a teraz Motto tego watka:

    Polska dla Polakow, Ziemia dla ziemniakow, polscy Rumuni do...Rumunii

  2. #2
    Guest

    Default

    Prawda saints nigdy nie bylo zbanowane!
    Z powazaniem Sycylian!

  3. #3
    Guest

    Default

    pozdro stary czytałem całą historie saints ;] sprzedają wass po 9,99 na allegro ;]

  4. #4
    Guest

    Default

    ... i zaczynamy od początku

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    98

    Default

    Niezła sztuczka, Kirk jakiś czas temu zmienił nick z konta SaintMadAngel na NewUsername coś tam coś tam Tym samym zwolnił nicka SaintMadAngel dla kogoś, zdziwiłem sie, ze to zrobił, no ale OK teraz widzę po co komuś był ten nick

    Edit.

    Po sprawdzeniu IP wnioskuje, ze napisała to ta sama osoba, która zrobiła wielką aferę z GTW na orgu

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Nawet nie wiecie jak mnie jarają takie tematy Sprawdziłem IP zalożyciela tematu i wyskoczył mi nick: tomcio1988

  7. #7
    Guest

    Default

    Wzruszajace

  8. #8
    Guest

    Default Re: HISTORIA PRAWDZIWA

    Quote Originally Posted by SaintMadAngel
    Witam,

    Chciałbym opowiedzieć całą prawde o przekrętach w CREW, sięga to jeszcze czasów piątej edycji.
    Otóż admini od zawsze wspomagali pewną grupe trzymającą władze, zawsze było to Saints, potem WWI i ich sojusznicy. Wy polskie dzieci RA zawsze bedziecie zniszczone ! GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZE ma po swojej stronie odpowiednich adminów.

    W 8 edycji tylko my, Saints nie zostaliśmy zbanowani po uzywaniu buga z fortem knox, na którym zrobiliśmy miliony stat !


    Runda 9
    1. Sc0rp0w
    Alfons
    Respekt: 5322580


    Runda 9, czyz nie było mniej więcej tak :
    przedostatni dzień gry, w dokach mówią ze nei przybędzie żaden statek, a Sc0rp0w trzyma nadal heroine... ostatniego dnia sttek przybywa i sc0rp0w wygrywa ! Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE ADMINOM ZA TAK WSPANIAŁĄ WSPÓŁPRACE WTEDY

    Runda 13
    1. RO Andersen
    Morderca
    Respekt: 3104620

    W 13 rundzie zakazane multikonta, fajnie robi się 100 k sat do dnia 20 przy zakazanych multikontach i zerowych statach w klubie


    Runda 14
    1. BR Th3CrimsBr
    Morderca
    Respekt: 8140000

    2. RO BackNeoAndIce
    Morderca
    Respekt: 6516970

    3. BR HonomeTh3CrimsBr
    Alfons
    Respekt: 3600000

    4. BR GilsonTh3CrimsBr
    Biznesmen
    Respekt: 3500000

    5. BR ChassiTh3CrimsBr
    Biznesmen
    Respekt: 3039690


    JEDEN WIELKI BOT I BUG.



    JA, SaintMAdAngel, założyciel i lider gangu Saints dziękuje adminom za tak wspaniałą pomoc GRUPIE TRZYMAJACEJ WŁADZE, i tak regularne niszczenie pracy graczy mogącym jej zagrozić ! Tak trzymać Aktualnie buga na staty, być może najgroźniejszego w historii TC używało sporo osób, w tym badxxbad, bana dostali tylko Polacy z Romanian Alliance, i o to chodzi ! NIGDY NIE WYGRACIE WY POLSCY RUMINI ! GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZE jest potęgą, bo admini pomagają nam i pomagali, tak zawsze było i tak bedzie !

    SAINTS i TC CREW NA ZAWSZE W MOIM SERCU / SaintMadAngel
    Jako były grasz Saints podpisuje się pod tym ... Prawda musiała wyjśćw końcu na jaw... Pózniej grałem w sycyli i w ra zawsze nas banowali ;/ GRUPA TRZYMAJACA WLADZE ot co

  9. #9
    Guest

    Default

    Tak, niech całe TC CREW tu się wypowie, jaką bzdurą jest to co napisałem...(spoko juz jest poprawiona wersja hihi)

  10. #10
    Guest

    Default

    Enjoy!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •