Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 78
  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Orion
    Quote Originally Posted by SaintMadAngel
    Tak, niech całe TC CREW tu się wypowie, jaką bzdurą jest to co napisałem...
    Tak Panie Nizari (zgadłem?) Już przy aferze z GTW pokazałeś jaki jesteś żałosny, teraz przebiłeś dosłownie wszystkich
    Jedźcie po mnie dalej, o to mi chodziło hahahahahaha. (jedziem jedziem jaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzdaaaaaaaaa!!)

    Nie umiecie nawet normalnie odpisac na oskarżenia (ja ómiem pisadź wienc o co ć hodzi?? pżeciesz odpisujem na twoje dóhne oskarszenia!!!)

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 3xjunior
    Co ty admini nie znaja regul bo po członek im! lepiej zbanowac za free!
    zaRAz zostaniesz zbanowany przez Tonika, smiechu warte =d

  3. #23
    Guest

    Default

    Nie zmieniaj tematu idioto jak pan do ciebie mowi! ssania zpassa to kliczka dzialka!

  4. #24
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by SaintMadAngel
    Quote Originally Posted by Tonik
    Quote Originally Posted by SaintMadAngel
    Tak, niech całe TC CREW tu się wypowie, jaką bzdurą jest to co napisałem...
    Nawet PROXY wam się nie chciało użyć
    Proxy jest zakazane...

    Ciekawe... administrator TC poddaje pomysł złamania regulaminu
    Szczerze powiem, ze pierwsze słysze, że jestem administrtorem TC. Wydawało mi się, że jestem tylko moderatorem. Powiem wam, że wam troszeczkę nie wyszło.

  5. #25
    Guest

    Default

    Przestancie sie klucic chodzcie do PA= Piekar Alliance i nie bedzie banow

  6. #26
    Guest

    Default

    uehueh jestes police crew wiec mozesz banowac a ze nie znasz regul to nie wiem co tam robisz! Thor chyba cie za dobra prace pod.. przyjal

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PiEkArPoWrAcA
    Przestancie sie klucic chodzcie do PA= Piekar Alliance i nie bedzie banow
    Niie bądż cwaniak "piekaRAlliance" Ban dla niego !

  8. #28
    Guest

    Default

    Pfff
    Przypominają się stare czasy z setkami topiców tego typu:P. Żal, że wciąż ludzie się tym podniecają i piszą te bzdury. A co do próby podrobienia Mad`a to nawet nie potrafisz napisać tak inteligentnie jak on :P więc nie próbuj, bo nie ma po co ...

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sc0rp0w
    Pfff
    Przypominają się stare czasy z setkami topiców tego typu:P. Żal, że wciąż ludzie się tym podniecają i piszą te bzdury. A co do próby podrobienia Mad`a to nawet nie potrafisz napisać tak inteligentnie jak on :P więc nie próbuj, bo nie ma po co ...
    Scorp zawiodłem się na tobie po tylu latach myśle ze możemy sie przyznać. (Tak, scorp i ja...no wiecie...gralismy w jednym gangu!! tak to prawda gralismy w tym samym gangu!! W Saints czy tez Sanitariuszach, jakos tak . Przykro mi scorp to musialo kiedys wyjsc na jaw)

    Widać nie chcesz żeby ludzie wiedzieli w jaki sposob wygrywaleś... no coz ja im otworze oczy (no wiec
    po pierwsze primo: dobre uklady z handlarzami narkotykow z Kuby (statki i hera potrojnie liczona )
    po drugie primo: 25 lat na silce (dobre staty)
    po trzecie primo: stara armata i 3 granaty od wujka Staszka (meanmachine to przy tym pikus)
    po czwarte primo: stare liczydlo (wszystkie wzory rozkminil!)
    po piate primo: szklane oko, drewniana noga i hak zamiast reki (wszyscy w Saints tak wygladamy i przez to nie chce nas zadna dziewczyna to siedzimy przy kompach)
    po szoste primo: chodzilem z siostra Zeda (przymykal tesciu oko na bugi i haki ) )

    a teraz dlaczego juz nie wygrywamy:
    1.Kubanczycy sprzedaja teraz Rumunom
    2.podrozal karnet na silke o 1,50 zl i koniec pakowania
    3. armata sie zaciela, a granaty okazaly sie plastikowe na wode ;/
    4. liczydlo sie polamalo podczas libacji na zjezdzie Saints
    5. ah ta technika...nowe protezy wygladaja jak prawdziwe!! Teraz nie mozemy opedzic sie od lasek! (efekt Axe) i nie mamy czasu na tc
    6. zerwalem z siostra Zeda (ni w chuj nie rozumialem co mowi po Szwedzku)

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sc0rp0w
    Pfff
    Przypominają się stare czasy z setkami topiców tego typu:P. Żal, że wciąż ludzie się tym podniecają i piszą te bzdury. A co do próby podrobienia Mad`a to nawet nie potrafisz napisać tak inteligentnie jak on :P więc nie próbuj, bo nie ma po co ...
    Sc0rp0w myśłałem że będziesz umiał się przyznać ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •