Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 78
  1. #31
    Guest

    Default Re: HISTORIA PRAWDZIWA

    Quote Originally Posted by SaintMadAngel
    Witam,

    Chciałbym opowiedzieć całą prawde o przekrętach w CREW, sięga to jeszcze czasów piątej edycji.
    Otóż admini od zawsze wspomagali pewną grupe trzymającą władze, zawsze było to Saints, potem WWI i ich sojusznicy. Wy polskie dzieci RA zawsze bedziecie zniszczone ! GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZE ma po swojej stronie odpowiednich adminów.

    W 8 edycji tylko my, Saints nie zostaliśmy zbanowani po uzywaniu buga z fortem knox, na którym zrobiliśmy miliony stat !


    Runda 9
    1. Sc0rp0w
    Alfons
    Respekt: 5322580


    Runda 9, czyz nie było mniej więcej tak :
    przedostatni dzień gry, w dokach mówią ze nei przybędzie żaden statek, a Sc0rp0w trzyma nadal heroine... ostatniego dnia sttek przybywa i sc0rp0w wygrywa ! Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE ADMINOM ZA TAK WSPANIAŁĄ WSPÓŁPRACE WTEDY
    Buhaha Mad po pijanemu by czegoś takiego nie namalował , a jeśli ktoś podszywa się za niego to niech robi to już perfekcyjnie.
    Podszywający się ma nawet kłopoty z pamięcią , bo w 9 edzie z tego co pamiętam była afera z opium , a nie z heroiną. Spowodowana była tym , że system omyłkowo wygenerował przypłynięcie statku po piguły w ostatnim dniu trwania edycji. Próba naprawy przez programistów zaowocowała tym , że cena opium skoczyła w górę tego samego dnia.
    Pomimo tego błędu Sc0rp0w i tak by wygrał 9 edycję!!!
    Dalsze podważanie tego faktu uważam za bezpodstawne !!!
    Po drugie gracze rumuńscy nie byli święci i podobno coś tam wtedy mieszali ze statkami :P
    P.S.
    Widzę , że komuś żal pupkę ściska , że nie ma /nie miał top:P

  2. #32
    Guest

    Default Re: HISTORIA PRAWDZIWA

    Quote Originally Posted by Kamysia
    Quote Originally Posted by SaintMadAngel
    Witam,

    Chciałbym opowiedzieć całą prawde o przekrętach w CREW, sięga to jeszcze czasów piątej edycji.
    Otóż admini od zawsze wspomagali pewną grupe trzymającą władze, zawsze było to Saints, potem WWI i ich sojusznicy. Wy polskie dzieci RA zawsze bedziecie zniszczone ! GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZE ma po swojej stronie odpowiednich adminów.

    W 8 edycji tylko my, Saints nie zostaliśmy zbanowani po uzywaniu buga z fortem knox, na którym zrobiliśmy miliony stat !


    Runda 9
    1. Sc0rp0w
    Alfons
    Respekt: 5322580


    Runda 9, czyz nie było mniej więcej tak :
    przedostatni dzień gry, w dokach mówią ze nei przybędzie żaden statek, a Sc0rp0w trzyma nadal heroine... ostatniego dnia sttek przybywa i sc0rp0w wygrywa ! Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE ADMINOM ZA TAK WSPANIAŁĄ WSPÓŁPRACE WTEDY
    Buhaha Mad po pijanemu by czegoś takiego nie namalował , a jeśli ktoś podszywa się za niego to niech robi to już perfekcyjnie.
    Podszywający się ma nawet kłopoty z pamięcią , bo w 9 edzie z tego co pamiętam była afera z opium , a nie z heroiną. Spowodowana była tym , że system omyłkowo wygenerował przypłynięcie statku po piguły w ostatnim dniu trwania edycji. Próba naprawy przez programistów zaowocowała tym , że cena opium skoczyła w górę tego samego dnia.
    Pomimo tego błędu Sc0rp0w i tak by wygrał 9 edycję!!!
    Dalsze podważanie tego faktu uważam za bezpodstawne !!!
    Po drugie gracze rumuńscy nie byli święci i podobno coś tam wtedy mieszali ze statkami :P
    P.S.
    Widzę , że komuś żal pupkę ściska , że nie ma /nie miał top:P
    Wypowiadacie się i nie wiecie o co chodzi, chodzi o pojechanie adminom, nie saints.

    Około godziny temu dostałem około - 1 800 000 stat (BANIK), po raz drugi, po wczorajszym odbanowaniu.

    Powodem jest używanie buga którego zgłosiłem do benita w edycji 19. Nie został usunięty, używało go wielu graczy, tylko ja ucierpiałem za to ( jak zwykle ), tracąc praktycznie wszystko.

  3. #33
    Guest

    Default

    Ale co do 8 edycji to bug był, banów nie było, a ja zająłem miejsce w top 100 a grałem może kilka godzin .

  4. #34
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Smagul
    Ale co do 8 edycji to bug był, banów nie było, a ja zająłem miejsce w top 100 a grałem może kilka godzin .
    Kiedys bylo mniej graczy co kumalo gre teraz jest wiecej

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PiEkArPoWrAcA
    Quote Originally Posted by Smagul
    Ale co do 8 edycji to bug był, banów nie było, a ja zająłem miejsce w top 100 a grałem może kilka godzin .
    Kiedys bylo mniej graczy co kumalo gre teraz jest wiecej
    Jak by usunęli multi to by wróciła pewna część starych graczy To by było tak jak kiedyś

  6. #36
    Guest

    Default

    Jaaaaka afeeera. Nazari zaś podrabia Mada bo do swojego nicka się boi przeznać, ale robi to tak fatalnie, że wychodzi parodia jakich mało. SC- młody czy stary?

    Nazar nie wiem czy wiesz ale w 8 edycji NIKT nie dostał bana za używanie buga z kukłami 1 stat, był jeszcze jeden bug na staty i za niego bana dostali rumuni.
    A swoją drogą myślałem, że bugi już się skończyły, a tu dalej słychać coś, przecież ta gra ma już swoje lata i chyba wszystkie możliwe bugi się wyczerpały.

    Podsmowując:
    Buehehehehehehehehhehehehehhahahahahahahahahhhahha

  7. #37
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    98

    Default

    Quote Originally Posted by SaintMadAngel
    Quote Originally Posted by Orion
    Quote Originally Posted by SaintMadAngel
    Tak, niech całe TC CREW tu się wypowie, jaką bzdurą jest to co napisałem...
    Tak Panie Nizari (zgadłem?) Już przy aferze z GTW pokazałeś jaki jesteś żałosny, teraz przebiłeś dosłownie wszystkich :D
    Jedźcie po mnie dalej, o to mi chodziło hahahahahaha.

    Nie umiecie nawet normalnie odpisac na oskarżenia :)
    Oskarżenia? Podszywanie sie pod Mada, przyznawanie się w jego imieniu do jakiś wałków i układów Saints z Ekipą Crew nazywasz oskarżeniami? Czemu nie napisałeś tego z normalnego nicka? Chcesz zyskać poparcie ludzi, którzy nie maja zielonego pojęcia o czym piszesz? Chcesz być bardziej wiarygodny pisząc w jego imieniu? Bo tak to właśnie wygląda.
    Coś Ci nie wyszło, bo nie potrafię potraktować poważnie tego typu tematów, nawet odwagi nie miałeś rzucić tych "oskarżeń" z normalnego nicka ;-) Tak jak na orgu z GTW, tez sie nie przyznałeś, że byłeś sprawcą całej afery ;-) Chcesz być traktowany poważnie? Zachowuj sie poważnie.

    Odnosząc sie do słów
    Nie umiecie nawet normalnie odpisac na oskarżenia :)
    Nie umiesz nawet normalnie oskarżać ;-)

    I przykro mi, ale jak dla mnie to nie są oskarżenia, tylko kolejny temat dzieciaka, który najwidoczniej z nudów robi sobie "afery" na forum.

  8. #38
    Guest

    Default

    Mam tylko cichą nadzieję , że z nicka Kamysia będę pisała tylko ja , bo w tym topicu
    Mad nie jest Madem ,
    Hugo16 -Hugiem ,
    Babanarowerze - babą !!!

  9. #39
    Guest

    Default

    ALE JAZDY UEHUHEUHE KOCHAM TO! A ZABAWA ZNICKAMI JEST CALKIEM FAJNA!
    Z POWAZANIEM HUGO16 SYCYLIAN! UEHUEH ZAWSZE MARZYLEM O TYM ZEBY BYC SYCYLIANEM

  10. #40
    Guest

    Default Re: HISTORIA PRAWDZIWA

    Quote Originally Posted by Kamysia
    afera z opium , a nie z heroiną.
    A nie z grzybkami?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •