Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Thread: ban za co :(

  1. #1
    Guest

    Thumbs up ban za co :(

    Twoje konto zostało dożywotnio zablokowane za złamanie zasad regulaminu The Crims w punkcie/punktach
    # 5 - All action must be performed by you, being present at the computer. All navigation must be performed by you, clicking on your computer mouse. This also means that tampering with the URL by editing it in the browser is forbidden. Browser add-ons that affect the functionality of the game are forbidden.
    Admin: Vanessa


    Jak nie uzywam bootow ani tym podobnym programow
    to jakas pomylka
    szkoda mi stracic konta z paroma medali w holandii

    Moje [ID: 7246295]
    kukiel kont znam nicki
    od sbtx3-29
    htc1-3
    zabijaka5
    xxsbtziomxx
    xsbtziomx
    tak wiec kurwa prosze o odbanowanie tych kont bo za huja nie uzywalem boot
    i nie pisac ze trzeba uzyc Support jakiegos tam bo i tak kurwa nikt tam nie pomoze


    no chyba ze macie jakies dowody ze ich uzywalem to prosze bardzo mi je przedstawic
    Last edited by xxxsbtziomxxx; 02-16-2010 at 11:28 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    No niestety od tego jest dział abuse wiec uzyj supportu I troche kulturalniej pisz, bo brak kultury Ci tutaj nie pomoze.

  3. #3
    Guest

    Default

    pfff jak mam sie wyraz kulturalnie jak dostaje sie bana za booty ktorych nie uzywam

  4. #4
    Guest

    Default

    Proponuję wyluzować się i np zabrać dziewczynę do kina. Nie Ty pierwszy i nie ostatni dostajesz bana od V. i nie Ty pierwszy i nie ostatni być może dostajesz bana za free ;]

  5. #5
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Vanessa sie nie myli
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FasoL View Post
    Vanessa sie nie myli
    w tym rzecz ze w tej sytuacji sie myli bo nie uzywalem bootow po co boot jak gralem na kille :@ a jak zglosielem kradziez 4 kont to do dnia dzisiejszego bez echa :@ a do kina po co chodzic i placic jak mozna jakis film za free sciagnac

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sbtx27 View Post
    a do kina po co chodzic i placic jak mozna jakis film za free sciagnac
    Nerd.

  8. #8
    Guest

    Default

    to chcociaz prosze o usuniecie nicku xxxsbtziomxxx z serwera jak nie da rady odbanowac tego nicku

    Bo i tak sie z wami nie wygra i tak
    wy macie swoje zdanie ja mam swoje ale narazie nikt nie udowodnil tego ze uzywalem bootow

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •