Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 58

Thread: Felicitări!

  1. #21
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Felicitari!

  2. #22
    Guest

    Default

    Bv vecine...

  3. #23
    Guest

    Cool cum spunea nicu... la vremea respectiva:

    suntem singurii capabili sa ii batem pe slovaci...rares si echipa au stat toata runda pe 1-2 bataie mare cu slovaci si au cazut la sf . la rahzel nu ii dadea nimeni sanse... singurii care s-au prins au fost cei din gsr... care au lasato balta . nu puteau tzine pasul cu plutonul fruntas )e... uite teorie nicule.. rahzel ia batut pe totzi bravo ma felicitari . si recorderi noi runda asta atat la cash $$ 73kkk, atac... cat si la kill pe ro inca o data sa demonstrat ca nu te potzi pune cu robotzi in jocul asta... olympic ramane olympic...si vb lui sportsman de pe alt topic.. in 4 membrii sa faci 20kk e imposibil... dar trebuie sa ne consolam cu ideea... jocul se duce de rapa , in baruri nu mai ai ce vana... seara sunt 4k online si nici urma de conturi in baruri ...hai ca am baterii 777 si se cam termina... inca o data felicitari...speciale pt beny si lax. care au demonstrat ca moldova rullz e mereu de locul 2 de vreo 10 runde incearca si ei ceva la 1 ro ... in ce priveste vapoarele sunt destul de incurcate.. cine banuia ca dupa sk vine iar sk dar sigur banuia cineva din moment ce sa facut record la bani bafta celor care joaca runda urmatoare... e deja 41... are vechime si jocu asta...

  4. #24
    Guest

    Default

    Felicitari benny si lax in special benny merita un top 1 ro si bineinteles si lu rahzel si pilgrim cand nu va crezut nimeni in stare ati dovedit k puteti sa luati top 1 si respect007 data viitoare pastreaza cateva droguri pt ultimele 10 minute

  5. #25
    Guest

    Default

    Felicitari celor din top in special Igogo,Asela,Sniper,Kedul,Sterben,BiroOoOo(Pt. Top GG).Vom reveni cu un user in top 5 Inter,cand nimeni nu se va astepta.

    Va multumesc pentru felicitari si fanilor de la guest pentru aplauze,dar tot fani mei raman.Daniel a stiut de la inceput ca Razhel va lua 1 la KILL.

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Respect007 View Post
    Felicitari celor din top in special Igogo,Asela,Sniper,Kedul,Sterben,BiroOoOo(Pt. Top GG).Vom reveni cu un user in top 5 Inter,cand nimeni nu se va astepta.

    Va multumesc pentru felicitari si fanilor de la guest pentru aplauze,dar tot fani mei raman.Daniel a stiut de la inceput ca Razhel va lua 1 la KILL.
    sigur se vor uita camilele enumerate de tine , kedul si neamtu cu loganu aici sa vada felicitarile tale

  7. #27
    Guest

    Default

    in Hall Of Fame intra doar primii 5 din top international, si primii 3 de la kill... asadar felicitari pentru rahzel si p1lgr1m, singurii care pun steagul romaniei "in vitrina" rundei 40. restul e istorie...

  8. #28
    Guest

    Default

    *mai usor domle' Emil Gradinescu, nu am continuat pentru ca m-am saturat sa trag singur la top si inca 1 din 4 jucatori .

    *nu puteam tine pasul cu plutonul fruntas ? ce era asa mare filozofie sa dam toate biletele pana la sfarsit ? mai usor cu laudele astea pista .
    Last edited by GangStarsRullz; 03-15-2010 at 01:55 PM.

  9. #29
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default bv bv

    felicitari baieti !

    Quote Originally Posted by facemrecords View Post
    dar trebuie sa ne consolam cu ideea... jocul se duce de rapa , in baruri nu mai ai ce vana... seara sunt 4k online si nici urma de conturi in baruri ..
    sincer nu prea v-am vazut prin rave runda asta =)) maxim de 10 ori , din care 7 au fost GA .

  10. #30
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    111

    Default

    Adevarul e ca daca GSR nu ar fi renuntat la kills lupta ar fi fost extrem de stransa pentru top1.
    In ziua cand se zvonea ca nu mai joaca, teoretic aveau 2 kills peste noi din datele ce le aveam despre bilete.Probabil ce ei nu se asteptau sa avem asa multe bilete (le-am zis ca am dat rf si cred ca ne-au crezut).Slovenii se pare ca au fost cei mai mincinosi spunand ca vor face 4890 kills doar din bilete si chiar n-am stiut ce sa cred pana in penultima zi cand am fost sigur ca nu au cum sa ne ajunga.
    Trebuie sa recunosc ca e foarta nasol sa joci la kills mai ales in echipa de 2 persoane.Foarte mult timp pierdut pe net si cand cresti in respect multa heroina de facut daca nu dispui de credite.
    Trebuie sa le multumesc celor care ne-au ajutat sa cumparam heroina seara de seara si pe final chiar si la kills: 4eversky, roilegal, serbanrullz, synkboy si nashu(cam tragator pe fese ).

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •