Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 58

Thread: Felicitări!

  1. #31
    Guest

    Default

    Asta`i partea frumoasa .. sa castigi prin munca fara credite .. slovenii au avut credite "fara cifre", si totusi .. felicitari ! .

  2. #32
    Guest

    Default

    Dupa cum am zis felicitari la toti din top dar noi de pe RomaniaRullz puteam face mai mult nu zic 1 da cu siguranta 2 a fost vina noastra si probabil ca mai mult vina mea ca din ziua 50 nu prea am mai jucat si am frecat menta. Oricum fara mine ramasesera in 3 care in loc sa faca kiluri se ceratu zi de zi cine ce si cum a facut fiecare ( care e mai bun si care nu , care a muncit mai mult si care mai putin) , toti trageau chiulu de la facut sarcini cum ar fi sa bage heroina sau sa dea relatii cu iepuri . De la un team de puturosi e destul de mult si un 3 dar eu stiu ca se poate si mai bine .

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by facemrecords View Post
    suntem singurii capabili sa ii batem pe slovaci...rares si echipa au stat toata runda pe 1-2 bataie mare cu slovaci si au cazut la sf . la rahzel nu ii dadea nimeni sanse... singurii care s-au prins au fost cei din gsr... care au lasato balta . nu puteau tzine pasul cu plutonul fruntas )e... uite teorie nicule.. rahzel ia batut pe totzi bravo ma felicitari . si recorderi noi runda asta atat la cash $$ 73kkk, atac... cat si la kill pe ro inca o data sa demonstrat ca nu te potzi pune cu robotzi in jocul asta... olympic ramane olympic...si vb lui sportsman de pe alt topic.. in 4 membrii sa faci 20kk e imposibil... dar trebuie sa ne consolam cu ideea... jocul se duce de rapa , in baruri nu mai ai ce vana... seara sunt 4k online si nici urma de conturi in baruri ...hai ca am baterii 777 si se cam termina... inca o data felicitari...speciale pt beny si lax. care au demonstrat ca moldova rullz e mereu de locul 2 de vreo 10 runde incearca si ei ceva la 1 ro ... in ce priveste vapoarele sunt destul de incurcate.. cine banuia ca dupa sk vine iar sk dar sigur banuia cineva din moment ce sa facut record la bani bafta celor care joaca runda urmatoare... e deja 41... are vechime si jocu asta...

    Inafara de comentat mai sti si altceva ?

  4. #34
    Guest

    Default

    bine punctat ronson

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mcafeer View Post
    Dupa cum am zis felicitari la toti din top dar noi de pe RomaniaRullz puteam face mai mult nu zic 1 da cu siguranta 2 a fost vina noastra si probabil ca mai mult vina mea ca din ziua 50 nu prea am mai jucat si am frecat menta. Oricum fara mine ramasesera in 3 care in loc sa faca kiluri se ceratu zi de zi cine ce si cum a facut fiecare ( care e mai bun si care nu , care a muncit mai mult si care mai putin) , toti trageau chiulu de la facut sarcini cum ar fi sa bage heroina sau sa dea relatii cu iepuri . De la un team de puturosi e destul de mult si un 3 dar eu stiu ca se poate si mai bine .
    Eh lasa ca cand ziceam sa se bage hero se discuta despre fete.Eh nu am avut nici timp eu ma saturasem sa tot dau kills seara si ziua sa nu se faca nimic poate vom avea timp in vara sa urcam undeva mai sus
    Last edited by tanatosn1; 03-15-2010 at 03:42 PM.

  6. #36
    Guest

    Default

    Atty, cand o sa ai si tu un top5 inter/top3 kills, sa comentezi evolutiile altor echipe. feliciari rahzel, a fost cel mai serios jucator runda asta.

  7. #37
    Guest

    Default

    Felicitari , rahzel ,p1lgr1m ,benny , lax si RomaniaRullz

  8. #38
    Guest

    Red face

    De ce dupa fiecare runda in care romania este reprezentata bine , nu se poate fara topicuri in care looseri, ofticosi apar pe forum..?

  9. #39
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by EchipaRacheta View Post
    De ce dupa fiecare runda in care romania este reprezentata bine , nu se poate fara topicuri in care looseri, ofticosi apar pe forum..?
    din cauza ca-s ofticosi si gelosi ? gen comando ala

  10. #40
    Guest

    Default

    tanatos nu am vrut sa dau nume la cei care se plangeau dar daca recunosti imi pare bine :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •