Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1

    Exclamation Beta verze nové kalkulačky

    Ahoj, vytvářím úplně novou kalkulačku. Ta stávající The Crims kalkulačka už má přeci jen dva roky své existence za sebou a tak je potřeba aktualizovat.

    Nová kalkulačka je v Pythonu a web je vyvíjen v Pythoním frameworku Django. Při zapnutém Java Scriptu používá AJAX technologii, to tedy znamená, že při odeslání dat z formuláře se generuje jen část stránky, tedy tabulka u zlodějinové kalkulačky u jiných je to jen ta krátká věta, samozřejmě funguje to i s vypnutým Java Scriptem, ale to už je klasická verze bez AJAXu, jak ji známe například ze stávající kalkulačky.

    Nicméně protože to vyvíjím v Linuxu a dnes ráno jsem ve škole zapl Windows a zjistil jsem že AJAXová verze nefunguje v Internet Exploreru, tak to zatím můžete zkoušet jen v nějakém jiném prohlížeči, například FF apod. nebo si v IE vypnout Java Script a bude vám nabídnuta klasická verze, která funguje i v IE.
    Ale až příjdu ze školy chystám se to opravit aby to fungovalo i v IE.

    Nakže tady vám dávám odkaz na beta verzi nové The Crims kalkulačky a nenechte se zmást názvem domény, kalkulačka je stále pro The Crims 1.
    Jinak je tam zatím pouze angličtina, ale až přijdu domů nahraji tam i češtinu.

    Ještě je to stále beta, musím tam ještě přidat některé features a až to bude hotové tak se web thecrims.name přesune na nový hosting a bude také v Pythonu a ne v tom pomalém PHP.

    Cosm

  2. #2
    Guest

    Default

    Děkujeme > sticky

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CosmXX View Post
    Ahoj, vytvářím úplně novou kalkulačku. Ta stávající The Crims kalkulačka už má přeci jen dva roky své existence za sebou a tak je potřeba aktualizovat.

    Nová kalkulačka je v Pythonu a web je vyvíjen v Pythoním frameworku Django. Při zapnutém Java Scriptu používá AJAX technologii, to tedy znamená, že při odeslání dat z formuláře se generuje jen část stránky, tedy tabulka u zlodějinové kalkulačky u jiných je to jen ta krátká věta, samozřejmě funguje to i s vypnutým Java Scriptem, ale to už je klasická verze bez AJAXu, jak ji známe například ze stávající kalkulačky.

    Nicméně protože to vyvíjím v Linuxu a dnes ráno jsem ve škole zapl Windows a zjistil jsem že AJAXová verze nefunguje v Internet Exploreru, tak to zatím můžete zkoušet jen v nějakém jiném prohlížeči, například FF apod. nebo si v IE vypnout Java Script a bude vám nabídnuta klasická verze, která funguje i v IE.
    Ale až příjdu ze školy chystám se to opravit aby to fungovalo i v IE.

    Nakže tady vám dávám odkaz na beta verzi nové The Crims kalkulačky a nenechte se zmást názvem domény, kalkulačka je stále pro The Crims 1.
    Jinak je tam zatím pouze angličtina, ale až přijdu domů nahraji tam i češtinu.

    Ještě je to stále beta, musím tam ještě přidat některé features a až to bude hotové tak se web thecrims.name přesune na nový hosting a bude také v Pythonu a ne v tom pomalém PHP.

    Cosm
    asi polovici toho textu som nerozumel

  4. #4

    Default

    Tak jsem přidal i češtinu ale některé řetězce budu ještě muset upravit. Já to primárně vyvíjím v angličtine a když mám řetězce "The Crims"+"robbery"+"calculator" tak to smysl dává ale když přeložíte zlášť zlodějina a kalkulačka tak z toho pak vznikne "The Crims"+"zlodějina"+"kalkulačka" místo The Crims zlodějnová kalkulačka.

    allien007: Njn z toho si nic nedělej, prostě si to pusť ve Firefoxu a když klikneš na tlačítko počítat tak ti to nerefreshne celou stránku ale jen ti to vygeneruje tu vypočtenou tabulku. Někdo si může říct drobná blbost, ale detaily dělají kvalitní uživatelsky přívětivé rozhraní. Třeba například i ty butonky [+] a [-] co jsou na thecrims.name a teď mi je všichni kopírovači kalkulačky kopírují. Ty +/- tlačítka tam ještě nejsou ale, dodělám je tam.

  5. #5

    Exclamation Nyní funkční v IE

    Tak kalkulačka je funkční pro Internet Explorer, byla to jen taková drobnost a už to funguje. Zkoušel jsem to v IE 8, tak zkuste třeba v nižších verzích a pak dejte vědět.

    Pokud by tam něco nefungovalo nebo by jste tam chtěli nějakou novou funkci tak mi dejte vědět, jinak ty dvě kalkulačky co jsou na thecrims.name a tam nejsou tak ty tam pak později přidám.

    Tady je ještě můj TO DO list:
    Code:
    vyresit bug s checboxem u AJAX verze
    vyresit 4 HTML errory u jQuery fallbacku
    vyresit validaci pred odeslanim AJAX formulare
    vyresit Java Script documentwrite v XML
    pridat [-]/[+] tlacitka
    
    udelat preklady

  6. #6
    Guest

    Default

    Hele pěkný
    ale možná bych tam ještě přidal jako je teď na .name tu sílu jakou teď ten dotyčnej má (pro těch 85%, 90% ...)

  7. #7
    Guest

    Default Otazka

    do kolonky minimalna sila zbrane sa pise ktory jej atribut ? dakujem

  8. #8
    Guest

    Default

    prvni u jeji sily

  9. #9
    Guest

    Default

    z 10 bodov by som dal 10 x) je to omnoho rychlejsie ako .name, ale v starom IE ani v GreenBrowsery mi to nejde. stranku nacita, ale ked dam pocitat tak sa nic nestane
    Last edited by marcozik114xd; 05-27-2010 at 12:35 AM.

  10. #10
    Guest

    Default

    Zdravím,

    neviem ako vy ale mne tá kalkulačka ukazuje stále klamlivé výsledky. Neviem či je to, tou zbraňou no rád by som vedel ako to funguje keďže to nefunguje vôbec. Výsledok kalk. je nepresný pribl. o tri lúpeže čo je už celkom markantné a teda z pohľadu zarábania resp. zlepšovania sa v hre, to začiatočníka spomalí citeľne. Nejaké vysvetlenie na túto tému?

    Vopred vďaka, s pozdravom striky..

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •