Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default The Crims 4fan web

    Zdravím, po dlouhé době cca 10 měsíců od spuštění webu s kalkulačkou pro CRIMS jsem se ji rozhodl aktualizovat a trošičku vylepšit co se týče přesnosti. Dále jsem také přidal další kalkulačky, zejména asi nejočekávanější (kterou jsem přes 5 měsíců sliboval) kalkulačka na děvky, která vám vypočítá výdělky po zadání charisma a vybrání charakteru. Dále na vězení, budovy, která vám vypočítá produkci za den budov(y) záleží na množství budov vám zadané.

    Také jsou tak sekce zbraně, zbroje a medaile. Zbraně a zbroje slouží pro kontrolu těchto prvků protože téměř každé kolo vývojáři mění jejich hodnoty co se týče síly či tolerance. Takže dá se říci, že pokud najednou po začátku dalšího kola uvidíte jiné hodnoty než ve hře tak to znamená, že něco není v pořádku a bylo by dobré mě co nejdříve kontaktovat abych to co nejrychleji aktualizoval...

    Kalkulačka na zločiny je aktualizovaná pro verzi 54b, tedy betu a pro 54. kolo by měla také logicky sloužit. Místo dvou barev jak jste byli zvyklí jsou teď barvy 3, proč? U kalkulačky je tzv. legenda těchto políček, která vám to vysvětlí, ale já vám to vysvětlím i zde.

    Code:
    your_points = (intelligence + strength + tolerance/2)/3 + (weapon damage * accuracy/10) +- some random parts + armor
    robbery_points = difficulty * random part
    robbery_outcome = your_points - robbery_points
    Toto je vzorec pro, který slouží k určení možnosti zda-li požadovanou zlodějinu můžete udělat. Všimněte si, že v proměnné 'your_points' se nachází další proměnná konkrétně '+-some random parts'. Po dlouhé době jsem dospěl k závěru, že to má co dělat asi se sílou zbraně po update z novějšího do starého kvůli jubilejnímu 50. kolu. Tedy vidíte, že tam je '+-' tyto faktory se náhodně zvolí a následně určí zda-li se odečtou či přičtou (berme to jako postih či bonus, chcete-li), k síle zbraně. 'Random parts' je podle mého náhodná hodnota po vypočítání a zkoušení jsem dospěl k číslu '33,3%', tedy která se buď přičte či odečte a v konečné fázi je síla zbraně změněna buď k lepšímu či horšímu.

    Toto je pouze teorie, ale je to podle mě dobrá cesta k tomu aby kalkulačka byla co nejbezpečnější tedy proto ty 3 barvy:
    Červená - Zločin nemůžeš
    Modrá - Podle hodnoty zbraně zločin můžeš, ale berte v potaz, že je tam ten náhodný faktor a nikdy nevíte zda pude k lepšímu či horšímu
    Zelená - bere v potaz náhodný faktor a zločin s jistotou na 100% můžete udělat

    Když si zbraň, ale nezvolíte tak se logicky nemá z čeho hodnota odečítat, takže zůstanou o5 2 barvy (červená a zelená).
    Na závěr bych vám chtěl poděkovat, za užívání kalkulačky doufám, že vám nikdy neporadila špatně a jestli ano tak se omlouvám, teď se to už nemůže stát (doufejme, protože nikdy nevíme kdy si vývojáři změní vzorce..).

    A děkuji za pomoc hráči MartyMcFly, bez něj by mě spousta věcí nenapadla.

    Děkuji, že používáte moji kalkulačku SIFLER... Přeji příjemnou hru ve světě TC.

    The Crims 4fan web

  2. #2
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Hm od rána prý spadla MySql hostingu a teď spadl hosting. Doufám, že do 18:00 to bude v pohodě...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •