Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 121 to 130 of 131

Thread: TC Historik 2

  1. #121
    Guest

    Default

    Ale i já zhodnotím, fajn hra, sežrala mi dost času co se týče hlavně té poslední otázky.Čekal jsem spíše, že ten poslední bude nějaký polák (Verg0,Wern,Nook,hoffman ikdyž i na toho rumuna jsem narazil taky).

    Jinak výběr otázek se mi líbil spíše u TC Historika 1.Čím dál více se mi to zdálo, že by se to mohlo spíše jmenovat " O nejlepšího Googlistu TC" většina v prvních kolech nehráli (až na výjímky) tak nezbývalo nic jiného.

    Jestli bude nějaké další pokračování, tak bych byl rád, kdyby třeba okruh otázek byl i z novější historii.Něco co člověk musí doopravdy vypátrat v paměti a nelze vyhledat.I když kdo ví, jestli by se našly otázky.

    Prostě pochvala všem tvůrcům a pomocníkům..

  2. #122
    Guest

    Default

    Za dva dny to celý shrnu, vysvětlím co, proč, jak, kdo se jak podílel na utváření otázek, kdo byl nastrčenej aby radil špatně a kdo dobře, kdo se podílel na čem a můj důvod, proč jsem tohle udělal a názor, jakej na to mám... jinak jsem rád, že se líbilo


    Mimochodem, jen tak pro zasmání:

    [161 14:55] <S4NCH3Z> leafar si tu?

    Last edited by Bigem4Ever; 04-26-2010 at 10:45 PM.

  3. #123

    Default

    dokdy odpovědi?

  4. #124
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac View Post
    dokdy odpovědi?
    _________________

    Quote Originally Posted by Bigem View Post
    Dva dny pánové, držim palce!

  5. #125

    Default

    jsem slepej dík

  6. #126
    Guest

    Default

    Tak a je to tady!!!

    Poslední otázka byla z mýho pohledu vypjatá nejvíc, jak to vůbec šlo, sanchez odpověděl už včera večer, zigáč si nechal čas až do dnešního večera a tady jsou výsledky =>

    Otázka zněla: Sežeňte co nejvíc informací o této osobnosti TC, křestní jméno, funkci, umístění se ve hře, národnost, cokoliv... Kdo jich bude mít víc, vyhrává!

    Vyhodnocení:

    HadejKdo1

    leafar, vlastným menom rafael (21 rokov), začal hrať začiatkom roka 2006, neskôr sa stal moderátorom, neskôr z neho spravil memox supportera a potom sa stal spolu s icarusom prvým členom abuse.. neskôr hru opustil a založil hru speedonblood, ked mu to nešlo, tak sa stiahol z týchto aktivít... čo ja viem, mamka mi ide odpojiť net, tak musí stačiť toto.. velkosť penisu asi nechceš, či?


    Zigac

    LeafaR:
    jméno:Rafael
    pohlaví: muž
    narozeniny: 19.září
    národnost: Brazílie
    emailová adresa: [email protected]
    TC Crew: od moderátora až po Abuse crew membera
    TC team: od Furoru přešel do RA
    fotka:Dweecha`s Scrappage !!! - The Crims Players
    Admin na Speed on Blood



    Vítězem a druhým TC Historikem se stává:
    Zigac
    Gratuluju!


    Sanchezovi gratuluju k druhýmu místu, škoda, že jsi neudal tu velikost penisu, v tomhle případě by ti docela zachránila krk každopádně fakt super výkon stejně jako v předešlý soutěži! Moc dobrý slipe! Eh... teda Sanchezi! (sorry musel jsem )

    Prosím všech 7 výherců, aby mi v PM zaslali ID účtů, kam mám jejich výhru převíst!

  7. #127
    Guest

    Default

    Závěrem

    Ptali jste se mě a kritizovali můj výběr otázek, právem. Otázky byly takový, jaký byly, kvůli tomu, že většinu pro český a slovenský hráče zajímavejch okruhů jsem vypotřeboval na minulýho historika a od tý doby se nestalo nic tak zásadního, abych to mohl použít alespoň jako středně těžkou otázku. Musel jsem tedy občas lehce improvizovat, občas usilovně hledat po internetu a otravovat lidi žádostmi o radu a pomoc, až se mi konečně podařilo seskládat několik použitelných otázek. Pokud bych použil otázky týkající se dění ve hře v minulosti, měl bych tak zúžený výběr, že bych z nich zvládl poskládat maximálně dvě tři nejlehčí počáteční otázky, teď mě tak napadá otázka na devil, který se, tuším, v jedničce neobjevil, ale pro většinu z vás není devil historií, respektive jeho brazilská éra, tak vzdálenou.

    Teď bych se rád zmínil o lidech, kteří se se mnou podíleli a aktivně napomáhali v utváření otázek. Nejvíc mi pomohl určitě Kirk, leader support crew, probíral se mnou otázky z mnoha úhlů pohledu a dával mi rady a inspiraci na utváření dalších. Teď mi ještě pomůže převíst výhry na vaše účty, ale o tom zatím neví . Druhým byl Wenezuelo, polák ze supportu, ten mi poskytl materiály, ze kterých jsem čerpal několik otázek. Dále mezi tyhle lidi patří Laurenz a Kibe (TheUnd3ad).

    Potom se mnou ještě spolupracovali nastrčený lidi. Někteří z nich měli dávat poloinformace, někteří lež, jiní měli zákaz říkat cokoliv. Mezi ně patří Wenezuelo, který spolupracoval poměrně dobře, dále Kibe, ten mě napadl u posledních dvou otázek jako první možnej zdroj, kterýho by se mohli starý hráči ptát a tak mi přislíbil pomoc ve formě ochotnýho, nechutnýho lhaní jak když tiskne, bohužel svědomí je svědomí a Kibe je čestnej až to bolí, tak to nedodržel tak úplně, nicméně i tak díky . Jinak, klobouk dolů před váma, kdo jste se obrátil na Frazera, protože mě tenhle klučina napadl taky, ale až když bylo pozdě a vy jste s ním už byli v družnym hovoru. Dále, aniž bych si o cokoliv říkal, nebo o tom dokonce věděl, byl suprově nastrčenej memox (více informací u kedula).

    Děkuju taky všem, co se rozhodli zasponzorovat tuhle soutěž kreditama pro vítěze: Sc0rp10n - 1000 kreditů, allien007 - 100 kreditů, kedul - 100 kreditů.

    Uff... snad je to všechno a na nikoho jsem nezapomněl (protože jestli jo, tak mi nafackujte a já se dopředu omlouvám)

    A teď pár slov od srdce: Zatímco minulý Historik vznikl za účelem zviditelnit fórum a seznámit s ním hráče, tenhle Historik měl účel trochu jiný. K některým z vás se to možná už doneslo, jiní to uslyší teď poprvý. Přesně za měsíc odlítám na delší dobu v řádu měsíců pracovat do Řecka a budu rád, když si najdu chvilku abych napsal domu rodině jak se mám, natož abych se stíhal bavit s kamarády nebo dokonce moderovat a překládat tuhle hru. Proto v nejbližší době odejdu z pozice českýho moderátora. Překlad už teď má na starosti Kedul a moje místo zůstane volný do tý doby než se vrátim, tedy na podzim. Nechal jsem si tím otevřený zadní vrátka zpátky do crew, nicméně nemám ponětí, co bude na podzim, jestli budu mít chuť se k tomu vrátit nebo ne, jestli si budu moct vybrat případnýho nástupce nebo jestli ho vybere sama Protectora nebo jestli to místo zůstane volný (přece jen, na crimsu je, alespoň v community crew, v poslední době tak málo práce, že to Laado je schopnej zvládnout i sám. Tuhle soutěž jsem udělal víceméně proto, abych se s váma rozloučil, aby mi nezbyly zbytečný kredity na účtě, který se třeba budou někomu hodit a abych udělal takovou tečku za mym dosavadnim působenim tady. Díky všem, bylo mi s váma dobře

  8. #128

    Default

    super súťaž, big up for bigem, ktorý to tu opäť trocha oživil..

    congratulations pre zigáča, ktorý si tú výhru vybojoval poctivo sám (priznávam, že mi radil maťo, ale nie v každom prípade )

    Tiež si bol svedkom ako som pred tebou poctivo uvažoval o niektorých odpovediach, ktoré som aj neskôr odoslal

    Užívaj slnko, more, pláž, kundy
    JUST FN STYLE...

  9. #129

    Default

    Dík. celkem mně to bavilo, i protože mi bylo jasný jakým způsobem se ta hra posune dál a bude prostě nutný googlova jak napsal baximo. Předposlední a poslední otázka byla zábava, mohl jsem odpovědět taky už včera měl jsem to komplet, ale radši jsem si počkal, až do dneška s odevzdáním. Kdyby Sanchez napsal, že už to má hotový tak jsem mu to tam taky prdnul

    užij si Řecko, snad najdeš v jejich krizi, kdy budou furt stávkovat nějakou práci...

  10. #130
    Guest

    Default

    Contratulation winners.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •