Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default Ubije te en k sploh ni pod rdečimi frendi!!!

    To se je men že 30x zgodil da sm šu u klub pa je blo okol 10 ljudi not. Pol sm pa pogledu rdeče frende pa NI BLO nobenga. Čez 2 ure pogledam da sm napaden jst pa sploh nism meu tega rdečga frenda. Pa recimo greš u en klub pa nasledn dan greš z zajcom not pa si še kr not. TA IGRCA JE POSTALA ŽE KR ENA K JE NOT NAJVEČ BUGOV!!!
    FAQQQ KWA NEJ NRDIM K MI JE DRGAČ KR NEKI IGRT ČE NE MORŠ VIDT RDEČIH FRENDOV ONI PA TEBE LOHKA. JST JIH NE MORM UBIT ONI PA MENE LAHK. A MI LAHKO KDO PROSIM POVE KDAJ BO NEKDO PLUNU U ROKE IN ODSTRANIL BUGE !!!

  2. #2
    Guest

    Default

    Prvo js vedno ko grem iz igrce dol se operiram .. kr se je men ze tut to zgodl da nism meu rdečih pa sm biu napadn .... to je tut res da je ta igrca pouna bugou ...

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by minikillercek
    Prvo js vedno ko grem iz igrce dol se operiram .. kr se je men ze tut to zgodl da nism meu rdečih pa sm biu napadn .... to je tut res da je ta igrca pouna bugou ...
    men se je to tud nas zgodil, pršu zej za računalnik pa sem v bolnci. wtf?
    Pa sem naredu operacijo preden sem šov dol

  4. #4
    Guest

    Default

    ja gdo te je napadu ... a so te z gangu napadl ... če so te ... pol je možno ker je lahk dau tist rdeč na tebe napad ..... pa so ga izvedel šele pol ...

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by minikillercek
    ja gdo te je napadu ... a so te z gangu napadl ... če so te ... pol je možno ker je lahk dau tist rdeč na tebe napad ..... pa so ga izvedel šele pol ...
    ne en sam, z 24k respekta pa newem od kod pa še to me je dans zjutri ko me še ni blo gor

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •