Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Guest

    Default Intrebare legata de tarfe

    Am si eu o intrebare,se poate face ceva astfel incat,daca avem mai multe tarfe,ma dau pe mine exemplu,am 700 care sunt din toate felurile,atunci cand colectez 7-800 milioane dupa ele,se colecteaza ciudat banii....trebuie sa cheltuiesc cam 10 bilete...care e schema cu colectatul banilor?se colecteaza in functie de....?pentru fiecare "model" de tarfa 100 energie...sau cum?ca mi se pare cam urat asa.Ms

  2. #2
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Tu colectezi de la toate de odata si de aceea ti se pare ciudat . Poti colecta de ex doar de la miss daca o selectezi, eu cel putin asa faceam ... Dar totusi pentru 700 de curve eu zic sa colectezi de la toate de odata pt k la sfarsit o sa te coste si mai multe bilete , eu faceam asa la 14 k curve si deci era rentabil . In cazul tau colecteaza de la toate k e mai bine .

  3. #3
    Guest

    Default

    Pai da..colectez totul odata...dar colecteaza ciudat banii,si cateodata se duce energia 100% si pt 5 milioane...cateodata pt 400 milioane...si tot asa...si se duc 10 bilete pt toata chestia asta,si o gramada de timp....

  4. #4
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Quote Originally Posted by ionutzubh View Post
    Pai da..colectez totul odata...dar colecteaza ciudat banii,si cateodata se duce energia 100% si pt 5 milioane...cateodata pt 400 milioane...si tot asa...si se duc 10 bilete pt toata chestia asta,si o gramada de timp....
    Da ma pentru ca iti colecteaza amestecat . De ex: 10 miss si restul Fbi , a 2 a oara doar Twins .. De aceea este asa , dar daca le selectezi iti colecteaza doar de la miss si atunci o sa colectezi mai mult dar si biletele se duc mai repede .

  5. #5
    Guest

    Default

    bun,dar exista vre-o logica sau vre-o socoteala?cata energie consumi pt cate tarfe...sau pt cati bani colectati...sau cum ?

  6. #6
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Deci 100% energie pentru 100 de curve ... pentru 10 curve 10% ... Deci daca ai sa zicem 1000 de miss si dai sa colectezi doar de la ele vei colecta odata de la 100 din ele pentru ca evident ai 100 energie , sa zicem ca ele au produs 450 000 000 primele bilete din cate imi aduc eu aminte vei lua cam 40 kk apoi suma va scadea treptat si tot asa .

  7. #7
    Guest

    Default

    "Doresti sa devii peste? Poti face bani multi daca investesti in curve si le pui sa lucreze pentru tine. Fii pregatit, ele pot si muri. Ai nevoie de 1 energie pentru a cumpara/vinde si pentru fiecare data cand te duci sa colectezi banii." Asta scrie la tarfe.....ai nevoie de unu energie pt a vinde/cumpara sau de fiecare data cand te duci sa colectezi banii!!!!! pai...ori faceti misto de noi in cazul asta,si scrieti la misto unele chesti ori....faceti-ma sa inteleg EXACT cum se calculeaza energia necesara pt a colecta banii de la un anumit numar de tarfe cu o anumita suma de bani!!!care e logica?formula matematica????

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •