Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Guest

Quote Originally Posted by chndkmn View Post
    galil i etkinleştirdim.
    üzerimde zaten nano fiber var. tekrar alıp mı giymem lazım anlamadım ki :S
    Üstünde nano fiber mi var nomex kaplı zırh mı var dikkat et

Guest

ya bende de rus uyuşturucu kralına sabotaj düzenle diyo oluyoda olmuyo 1 gerçek gün bekledim yine olmadı bunun bi püf noktası filan mı var ?

Guest

Quote Originally Posted by okanserbest View Post
    ya bende de rus uyuşturucu kralına sabotaj düzenle diyo oluyoda olmuyo 1 gerçek gün bekledim yine olmadı bunun bi püf noktası filan mı var ?
    Ben bu görevleri yapmadim ama senin görevin, ya rus uyuşturucu kralını soyacaksin yada sabotaj bölümünden sabotaj yapacaksin veya saldrırı bölümünden saldiricaksin.

Guest

Quote Originally Posted by Trist View Post
    Ben bu görevleri yapmadim ama senin görevin, ya rus uyuşturucu kralını soyacaksin yada sabotaj bölümünden sabotaj yapacaksin veya saldrırı bölümünden saldiricaksin.
    görevde şöyle yazıyo :
    Hedefin Rus uyuşturucu kralı'e karşı sabotaj düzenle"Parti veya Gece Kulübü kurşunlama".

normande rus uuşturucu kralını soyabiliyorum. bu görevle birlikte sabotaj bölümüne rus uyuşturucu kralı eklendi o nu saçip parti veya gece kulübü diyorum. sabotajı planla diyorum. başarı ile planlan dı diyo ne kadar beklerseniz gerçeklezme ihtimali o kadar artar diyo bekliyorum... sabotajı yap diyorum. sabotaş başarısız diyo

Guest

Quote Originally Posted by okanserbest View Post
    görevde şöyle yazıyo :
    Hedefin Rus uyuşturucu kralı'e karşı sabotaj düzenle"Parti veya Gece Kulübü kurşunlama".

normande rus uuşturucu kralını soyabiliyorum. bu görevle birlikte sabotaj bölümüne rus uyuşturucu kralı eklendi o nu saçip parti veya gece kulübü diyorum. sabotajı planla diyorum. başarı ile planlan dı diyo ne kadar beklerseniz gerçeklezme ihtimali o kadar artar diyo bekliyorum... sabotajı yap diyorum. sabotaş başarısız diyo
    Sabotajı planla ve 1 normal gün bekle.Sonra sabotajı yap de bu sefer olur.

Guest

Mafya Oğlu, 6 bölümde 2.
    ''Rus uyuşturucu kralı Don'un oğlunu kimin öldürdüğüne dair bilgileri varmış. Çünkü suç patronları arasında çekişme var ve bu bilgiyi bedavaya vereceğini sanmıyorum. Rus uyuşturucu kralının evinin çevresinde ol ve birşeyler bulabilirsen bunlar işe yarar olabilir.''

Potansiyelini kanıtlama ve soygun zamanı. "Rus uyuşturucu kralı" [times_need] kere.
    1 taneden 0 tanesini yaptın.

Bu soygunu nasil yapicam cikmiyo soygunlarda filan yardim ederseniz sevinirim

Guest

Quote Originally Posted by baal08 View Post
    Mafya Oğlu, 6 bölümde 2.
    ''Rus uyuşturucu kralı Don'un oğlunu kimin öldürdüğüne dair bilgileri varmış. Çünkü suç patronları arasında çekişme var ve bu bilgiyi bedavaya vereceğini sanmıyorum. Rus uyuşturucu kralının evinin çevresinde ol ve birşeyler bulabilirsen bunlar işe yarar olabilir.''

Potansiyelini kanıtlama ve soygun zamanı. "Rus uyuşturucu kralı" [times_need] kere.
    1 taneden 0 tanesini yaptın.

Bu soygunu nasil yapicam cikmiyo soygunlarda filan yardim ederseniz sevinirim
    Rus uyuşturucu kralı 1 kere soymalısın.

Guest

Onu anladim zaten rus uyusturucu krali cikmiyo soygunlar sekmesinde o yüzden yapamiyorum. Oyundan kaynaklanan bir sıkıntı mı yani? Soygunlarda mi cikmasi gerekiyor?