Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: Catre adnimi:))

  1. #1
    Guest

    Default Catre adnimi:))

    Probabil ca am facut o prostie ... i-am dat contu lmeu la MrKent Va zic numele pe fata pentru ca va mai face aceste smecherii cu conturile.MI-a zis ca baga in gang etc etc.. dar sa ii dau contu meu lui sa ma creasca ca are foarte multi iepuri.Si mi-a furat conturl..

    Vreau sa stiu daca mai pot recupera contul
    Nickul era : razvanika1 ----> acuma este schimbat nu mai este acesta
    Adresa de e-mail : [email protected] nu mai este aceasta!!

    Daca se mai face ceva bine .. daca Nu Puteti sa va Pssssss pe toti romanii ca sunt la fel mincinosi si Hoti penali!


  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by razvanika2 View Post
    Probabil ca am facut o prostie ... i-am dat contu lmeu la MrKent Va zic numele pe fata pentru ca va mai face aceste smecherii cu conturile.MI-a zis ca baga in gang etc etc.. dar sa ii dau contu meu lui sa ma creasca ca are foarte multi iepuri.Si mi-a furat conturl..

    Vreau sa stiu daca mai pot recupera contul
    Nickul era : razvanika1 ----> acuma este schimbat nu mai este acesta
    Adresa de e-mail : [email protected] nu mai este aceasta!!

    Daca se mai face ceva bine .. daca Nu Puteti sa va Pssssss pe toti romanii ca sunt la fel mincinosi si Hoti penali!

    Aa kent iar te tii de prostii ?? =))
    razvan odata ce esti posesorul e-mailului, si nu ai dat si parola nimanui inca mai ai contul
    in partea din dreapta sus unde dai sa te loghezi dai click pe "ยป Pierdut parola?"
    introduci mailu acelui cont si confirmi, iti va ajunge un e-mail cu un link daca vei apasa da click parola se va reseta si vei primi in cateva secunde un al 2 e-mail cu nick.ul contului si cu noua parola a acestuia,
    dupa ce ai recuperat contul te sfatuiesc sa trimiti un ticket la The Crims - Powered By Kayako eSupport si acei jucatori care au intrat pe contul tau vor fi banati daca mai ai intrebari ma poti contacta in privat sau pe unul din moderatorii acestui forum.

  3. #3
    Guest

    Default

    Man nu mai pot intra deloc pe cont ... mi-a schimbat tot pentru ca eu i-am dat si id si parola de la cont si a intrat pe el si a schibmat si adresa de e-mail si parola si tot! si nume . nu mai este razvanika1 cand dau ca sa caut acolo la statistici zice ca razvanika1 nu poate fi gasit : deci nu mai este

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by razvanika2 View Post
    Man nu mai pot intra deloc pe cont ... mi-a schimbat tot pentru ca eu i-am dat si id si parola de la cont si a intrat pe el si a schibmat si adresa de e-mail si parola si tot! si nume . nu mai este razvanika1 cand dau ca sa caut acolo la statistici zice ca razvanika1 nu poate fi gasit : deci nu mai este
    Deci, e-mailul nu poate fi schimbat decat daca trimiti un ticket de pe mail... si e mai complicat decat pare, incearca sa iti amintesti bine mailu, din cate vad nu este cel pe care l.ai scris mai sus "[email protected]"
    Adresa ta de email nu poate fi gasita. Va rugam sa puneti adresa corecta in caz ca ati gresit.

  5. #5
    Guest

    Default

    mi-am adus aminte adresa de e-mail e [email protected]

    Prea tarziu insa ... aveam 40 k respect aproximativ 6 k la fiecare acuma sunt ... vai steaua mea 3 k respect 2 k la fiecare..

    Mai pe scurt ma furat de tot!

    Nu se poate face nimica pentru a-l pedepsi sau pentru a-mi recupera .. cele avute?

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by razvanika2 View Post
    mi-am adus aminte adresa de e-mail e [email protected]

    Prea tarziu insa ... aveam 40 k respect aproximativ 6 k la fiecare acuma sunt ... vai steaua mea 3 k respect 2 k la fiecare..

    Mai pe scurt ma furat de tot!

    Nu se poate face nimica pentru a-l pedepsi sau pentru a-mi recupera .. cele avute?
    nu se recupereaza niciodata, dar poti sa trimiti un ticket ca sa ia ban
    The Crims - Powered By Kayako eSupport

    http://forum.thecrims.com/support-ro...tml#post182513
    aici gasesti cum sa trimiti un ticket
    Last edited by vash; 06-15-2010 at 04:35 PM.

  7. #7
    Guest

    Default

    am reusit sa trimit ticket... acuma astept sau ce pot sa mai fac... contul meu este parlit acuma!
    Last edited by razvanika2; 06-15-2010 at 04:11 PM.

  8. #8
    Guest

    Default

    e chiar asa mult 6k?

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by tanatosn1 View Post
    e chiar asa mult 6k?
    Pentru unii chiar si 1k este mult, nu cred ca tu in prima runda ai facut deja 1kk

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by tanatosn1 View Post
    e chiar asa mult 6k?
    eu trimit ticket si pt 1k daca e sunt fomist rau

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •