Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 56

Thread: NoName

  1. #21
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Quote Originally Posted by Sp00kYn1 View Post
    Felicitari baietii. Felicitari si TBF,niste baieti de nota 10.Na fost sa fie acu,desi am incercat tot posibilul.Acu puteti inchide topicul k vine bunul nostru prieten (*) cu afirmatii de 2 lei.Numai bine



    In premiera mondiala adica ce sa zic mondiala,in premiera judeteana si inter-judeteana =)
    slabi rau suntem mah :-s .. oricum in sat la noi suntem lotri

  2. #22
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default felicitari!!!

    Jos palaria . Felicitari NoName ! si uite asa am terminat si noi pe locul 6 , dezamagiti dar asta e . si noi multumim echipei NoName , fara voi nu reuseam sa facem atat , e ceva la mijoc cu WSK asta dar asta e crimsu merge mai departe , runda de runda poate pe "viitor" daca o sa mai fie viitor in crims pentru mine la top , pentru ca s-a facut putina nedreptate ! bafta tuturor !

  3. #23

    Default

    Multumim , felicitari si celor din TBF se putea si mai mult !

  4. #24
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Quote Originally Posted by aLy View Post
    Jos palaria . Felicitari NoName ! si uite asa am terminat si noi pe locul 6 , dezamagiti dar asta e . si noi multumim echipei NoName , fara voi nu reuseam sa facem atat , e ceva la mijoc cu WSK asta dar asta e crimsu merge mai departe , runda de runda poate pe "viitor" daca o sa mai fie viitor in crims pentru mine la top , pentru ca s-a facut putina nedreptate ! bafta tuturor !
    e lasa mah k doar nu se termina crimsul :P bafta si vezi poate te razgandesti :P

  5. #25
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    daca no o sa am echipa pt top3 minim cu siguranta ca nu !

  6. #26
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Quote Originally Posted by aLy View Post
    daca no o sa am echipa pt top3 minim cu siguranta ca nu !
    se face gasim :P ne intelegem )

  7. #27
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    ramane de vorbit .. Acum astept raspuns de la liderul nostru din ROMANIA , Kirk + Development crew sa lamureasca treaba asta cu ryan si wsk pana maine cand incepe runda si sper sa se faca dreptate !

  8. #28
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Quote Originally Posted by aLy View Post
    ramane de vorbit .. Acum astept raspuns de la liderul nostru din ROMANIA , Kirk + Development crew sa lamureasca treaba asta cu ryan si wsk pana maine cand incepe runda si sper sa se faca dreptate !
    asteptzi degeaba skilul cu car au inceput sa dea ga cred k nu l au facut cu bot .. doar ga urile le au dat cu cu bot sau addon sau ce mama draq e .. oricum il invatzam si noi si ne distram cu ei apoi . sa vedem dak noi luam ban sau nu )

  9. #29

    Default

    Felicitari NN si TBF

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sp00kYn1 View Post
    Felicitari baietii. Felicitari si TBF,niste baieti de nota 10.Na fost sa fie acu,desi am incercat tot posibilul.Acu puteti inchide topicul k vine bunul nostru prieten (*) cu afirmatii de 2 lei.Numai bine



    In premiera mondiala adica ce sa zic mondiala,in premiera judeteana si inter-judeteana =)
    In direct si in exclusivitate de la studiourile NoName din Szeged (sau Sighet), ma rog.
    Colaborarea cu tbf a fost frumoasa si benefica si distractiva in acelasi timp (fu**-ti stanicii matii) =)))
    PLus ca noi avem ce-a mai bestiala echipa din toate timpurile, adica ce zic din toate timpurile, din 2005 incoace chiar :


    [1:39:04 PM] Sp00kY says: Voi numarati conturile ma
    [1:39:21 PM] Sp00kY says: Sunt 48 de conturi in gang
    [1:39:27 PM] Sp00kY says: Un gang nu sunteti in stare s afaceti coaie
    [1:39:31 PM] Vash says:
    [1:39:32 PM] Sp00kY says: mai laso-n p**a mea de treaba
    [1:39:35 PM] Vash says: ce 39 ma ??
    ...............................................
    [1:45:34 PM] Sp00kY says: Mor cu voi de gat ma
    .................................................. ...................
    [12:17:31 PM] Sp00kY says: ?
    [12:17:31 PM] Sp00kY says: Is ai vostrii zm aia
    [12:18:06 PM] nashubuf2 says: is brazilinii. cu portughezi.. sohla cu lvsitano
    [12:18:07 PM] nashubuf2 says: ma ajuta
    [12:18:16 PM] Sp00kY says: Aia cu zm ?>
    [12:18:25 PM] nashubuf2 says: si mai sunt si germani.

    Nu m-am putut abtine. Noi chiar ne distram ba cand jucam.
    Alex ti-au mai ramas si tie )
    p.s. Nu faceti voice cu Vash ca e belea )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •