Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by aLy View Post
    gata cu prostiile ma . kirk te rog imi poti explica ce ti-am spus
    Nu, dar daca eu nu pot explica un lucru asta nu inseamna ca acel lucru nu e posibil. Poate a avut informatii de la cineva care stia in ce cluburi va drogati voi.

    Si ce legatura au Mororus, Olympic si restul aberatiilor in aceasta discutie? Ca de obicei, teoriile conspirative nu inceteaza, de parca noi am avea vreun interes ca Wsk sa fie in top iar TBF nu. Au trecut multi ani si credeam ca si jucatorii de Crims se vor maturiza catusi de putin. Dar vad ca aceleasi prostii se debiteaza pe acest forum, numai denumirile s-au schimbat. RA a devenit NN sau TBF, Furor/Saints au devenit Wsk. Ca intotdeauna voi presupuneti ca "adminii" favorizeaza nu stiu ce echipe.

    Grow up.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  2. #32
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Stuttgart/Germany
    Posts
    133

    Default

    Baietii au dreptate,insa nu se poate face nimik fara dovezi clare.In legatura ca adminii favorizeaza anumite team-uri,asta e o prostie mare.

  3. #33
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Poate a avut informatii de la cineva care stia in ce cluburi va drogati voi.
    .
    nici vorba de asa ceva

  4. #34
    Guest

    Default

    din cate se vede crimsu o ia in jos, cat despre olympic si mororus not comment, toata lume stie despre faimoasele banuri asa inainte sa se termine runda ca sa nu poata face nimic celalalte echipe... ex runda 37 cand din top 5-6 numai el nu avea ban, in rest celalate echipe nu mai puteau sa faca nimic nici macar pe iepuri

  5. #35
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    Userul este banat pentru incalcarea regulii # 2 - You are not allowed to log in to another player\'s account by any other means than through the truasted relations option.\r\n
    tonihpsryanwsk :O

    :O nu imi vine sa cred :O

    chiar o sa ramana cu ban ? :S

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •