Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 35
  1. #11
    Guest

    Default

    Noi schimbam in fiecare zi tc raveurile. Nu ti se pare ciudat argumentul lor?

  2. #12
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Parerea mea nu are relevanta, si nici parerea nimanui in astfel de situatii. Conteaza doar ce putem demonstra, iar in acest caz nu s-a demonstrat nimic pana acum. 3 oameni care lucreaza in domeniu si care au si facut jocul spun ca asa ceva nu se poate.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #13
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    cu siguranta nu m-am drogat niciodata cu SK , doar cu booze . dovada concreta nu am sa demonstrez , dar imagineaza-ti si tu cum ne gaseau mereu in rave , poate ca sunt si putin mai destepti decat memox .. in fine ... nu mai am ce sa rezolv nimic , pot sa spun ca am pierdut timpul de pomana . va urez mult succes tuturor !

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Parerea mea nu are relevanta, si nici parerea nimanui in astfel de situatii. Conteaza doar ce putem demonstra, iar in acest caz nu s-a demonstrat nimic pana acum. 3 oameni care lucreaza in domeniu si care au si facut jocul spun ca asa ceva nu se poate.
    Da ? 3 oameni prost informati . Ei stiu si cine e in bar pe langa faptul ca-ti stiu barul . Aveam in bar iepure cu cash , iepure de dat milk pe cash si inca un cont de 2 milioane skill in caz ca intra cineva . Ei au intrat cu nume asemanator celui cu care milkuiam gangul de cash si au lansat pe contul de 2 milioane skill care era in gangul nostru mare de skill . Am pierdut 420k / 1 ga , iar la ga acela au fost 30 de conturi ale mai multor echipe . Imi poate explica memox si mie cum de s-a intamplat asta ?

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Parerea mea nu are relevanta, si nici parerea nimanui in astfel de situatii. Conteaza doar ce putem demonstra, iar in acest caz nu s-a demonstrat nimic pana acum. 3 oameni care lucreaza in domeniu si care au si facut jocul spun ca asa ceva nu se poate.
    sa fim seriosi o stii si ei numai ca nu o pot demonstra, sau nu vor apropo nu zic ca nu se poate
    citez
    "I also think it is strange
    but I honestly cant see any form of cheating at the moment" (memox)

    adevaru e ca nu vor, daca ar vrea sa rezolve ceva macar lear da ban, ok daca rave au acelasi drog pot fi mai usor de gasit, am pus pe cn sa faca activitate in un rave si eu am stat la refresh pe viata de noapte nu exagerez zicand ca am stat 15 min fara sa il gasesc calculand cam 5 secunde refresh si uitandu.ma daca gasesc barul un calcul asa mediu cam 180 de refresh x 20 rave (parca asa erau) deci din 3600 de baruri nu am gasit barul nostru pe care il stiam, u crezi ca ei stau atat ca sa gaseasca un bar ??? sa fim seriosi

  6. #16
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    doar tu vash ? eu am stat cu stanyk pe putin 1h cand dadea devil spargeri si nu am vazut pe nimeni la viata de noapte in rave ( erau 35 membri in gg si dadeau spargeri continuu ) din toti chiar nu am gasit nici o rave a nimanui , iar WSK si Ryan gaseau de fiecare data?
    Last edited by aLy; 05-03-2010 at 08:03 PM.

  7. #17
    Guest

    Default

    adaug ceva, mi.am adus aminte ca mia spus cn ca avea rave lui daniel4ever

    [29-Apr-10 4:20:52 PM]xxx: i have Nightlife
    [29-Apr-10 4:20:55 PM]xxx: acc gg devils
    [29-Apr-10 4:24:59 PM]xxx: tricxx Daniel4ever
    raspunsul lui daniel a fost afermativ chiar avea acel rave si in acel moment nu avea activitate in el, si inca o intrebare cum stia el al cui e acel bar, sunt sigur ca daniel nu a vazut pe nimeni in rave

  8. #18
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    kirk daca nu te deranjeaza te rog imi poti da explicatii ? daca nu ii poti explica lui memox asta te rog . am mai venit cu destule informatii . mai mult nu se poate cred. si gandeste-te ca WSK nu e atat de prost sa spuna adevarul . multumesc frumos !

  9. #19
    Guest

    Default

    Degeaba va agitati atata ma Nu vor sa dea ban si gata..cum i-am zis si lu` Bluebaby...le e frica sa dea ban de parca aia s-ar duce la CEDO sa-i dea in judecata.Las-o dreaq ma.Runda asta toate au fost importiva noastra..pana si transferu de credite s-a scos..macar daca ne-ar fi anuntat careva dinainte..sa stim.K doar pt asta sunt adminii..sa fi facut un topic sau ceva ...

    xxx says: he simply enter raves that appear in nightlife list, because active raves (raves that players are using) appear there, and he know name that team use to put on their raves..

    xxx says: im trying to understand why he put nickname almost same as your spies

    xxx says: do rave as i said, and tomorow tell me if u get hit.. and if someone tell you:

    "if rave XXXX yours? if yes go out.."

    just tell its not yours, and dont use it.. never confirm its yours.. or he will know what kind of names you use..
    xxx says: its not country of account that matter..
    xxx says: only if its new or active, try make a noob rave, with an old rave

    Dilema adminilor din abuse.Oare de ce au dat ei ga cu un nick asemanator cu al nostru.Asta e marea dilema

    De rasu` curcilor ce sa mai.Cum i-am spus si celorlalti din crew.O sa ajunga ziua aia cand vom stii si noi faza cu bugu` si atunci garantez k tot crimsu o sa stie si pana la urma veti fi nevoiti sa luati decizii fara dovezi din panel

    Altii primeste ban pt k l-a facut camila pe Igogo si astia k folosesc bug stau si ii doare-n basca.De toata jena waa
    Last edited by Sp00kYn1; 05-03-2010 at 09:42 PM.

  10. #20
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    sp00ky degeaba se gaseste o dovada 100% urmatoarea runda sau cand s-o gasi daca nu se gaseste akm si ToniHpcRyanWsk , castiga top4 ,

    SI CUM II ZICEA kirk lui f1rst cand l`a intrebat daca poate sa ii arda pe PeteAlfaMarioAlu daca folosisera bot fara sa intre pe vreun cont de al lor , kirk a zis nu te baga o sa primesti ban , atunci de ce ToniHpcRyanWsk nu primeste ban pentru ca i-a dat de atatea ori spital la iepuri cu skils si la cei cu bani lui alina ( balilla , user banat pentru bot !!! ) imi poate explica cineva?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •