Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. #1

    Default ko te en lah ubije!

    pizda mi gre na kurac ko grem u en nocn klub pa so sami n00bi pod 100 pa nobenga nad 100 pol grem pogledat ke u frende k so rdeci so pa kr se eni trije k majo nad 3000 rspkt.pa sploh nevem koko ker ga u klubu ni blo pa se za frenda me ni dodov!!!!!!!!!!! jebemti to igrco prov na kurac mi gre!!!!!!!

  2. #2

    Default Re: ko te en lah ubije!

    Quote Originally Posted by urk3
    <font color=green>***</font> mi gre na kurac ko grem u en nocn klub pa so sami n00bi pod 100 pa nobenga nad 100 pol grem pogledat ke u frende k so rdeci so pa kr se eni trije k majo nad 3000 rspkt.pa sploh nevem koko ker ga u klubu ni blo pa se za frenda me ni dodov!!!!!!!!!!! jebemti to igrco prov na kurac mi gre!!!!!!!
    za povrh me pa pol se ubije!!!!!!!!!!! raaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pizda

  3. #3
    Guest

    Default

    ja u tismu ko si ti vn su je en oz več jih je nt prslo ... is te je dalo njim pod rdeče .... ti si pa njih dobu pod rdeče .. in pol, so te napadl

  4. #4

    Default

    pa to je fora da ga sploh ni blo notr pa se mze prej vn spizdo!!!jebemti to igrco pa dons mej spet en!!!!!

  5. #5
    Guest

    Default

    pizda ste glupi n00bi


    KO SI TI V KLUBU IN KO TI ODHAJAŠ IZ KLUBA VANJ VSTOPAJO NOVI!!! IN LISTA OBISKOVALCEV SE NE OSVEŽI KO STE VI ŽE ENKRAT NOTER!!!

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by loonymcgreat1
    <font color=green>***</font> ste glupi n00bi


    KO SI TI V KLUBU IN KO TI ODHAJAŠ IZ KLUBA VANJ VSTOPAJO NOVI!!! IN LISTA OBISKOVALCEV SE NE OSVEŽI KO STE VI ŽE ENKRAT NOTER!!!
    Točno usaj en k je pravilno povedo

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by loonymcgreat1
    <font color=green>***</font> ste glupi n00bi


    KO SI TI V KLUBU IN KO TI ODHAJAŠ IZ KLUBA VANJ VSTOPAJO NOVI!!! IN LISTA OBISKOVALCEV SE NE OSVEŽI KO STE VI ŽE ENKRAT NOTER!!!

    ti si se bol noobski kot oni ce pa je to zaj bug... drugac mas pa prav:d

  8. #8
    Guest

    Default

    za nameček... HUNTANJTE! Upoorabljajte dva klika za spremenitev obraza (mate pod "Ne prezri" temo) in ko prideš v lokal takoj zapusti in poglej prijatelstva... če je kdo tak hitro menjaj obraz.

    NE OSVEŽUJ SI V LOKALU!!!

    Kadar si boš v lokalu osveževal se ti lahko pojavi kateri večji notri, pa ga ti še vidiš ne! Npr. pride v lokal en 400 respekta in imaš ti 2500 in pride še en 3000 respekta. Pokazalo ti bo samo tistega z 400 respekta pokazalo (morda še to ne), tistega večjega pa še manj

    Jaz grem takoj iz lokala. Če vidim da je v lokalu preveč "vohunov" (mali ludeki ki imajo pod 100 repsekta in so pogosto last kakšnega res mčnega igralca, ki s tem preverja lokale in zagleda kakšena močnega v vstopi z svojim glavnim) si takoj spremenim obraz, dobro če je prazen pač enkrat osvežim in nato zapustim...
    Drugač si pa res ne osveževat notr, sploh med vohuni ne!

  9. #9
    Guest

    Default

    js sm si dons v prvo osveževal in sem takoj dobil po pički :P

  10. #10
    Guest

    Default

    morš bit hitr

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •