Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10

Thread: pičko materno

  1. #1
    Guest

    Default pičko materno

    pičko amterno zaj pa mi je dopizdlo... KAK ME LAHKO PRETEPEJO NE DA BI BIL V BARU!?!?!? PA NE DA BI KOGA SPREJEL POD PRIJATLE?!?!?! PIČKO MATERNO 1000 STATSOV SEM ZGUBO KER SO ME 3je TIPI NAPADLI PA SPLOH PO BARIH NISEM HODO! MARŠ U KURAC S TAKO IGRCO! SAMO ŽIVCE ZGUBLAM! 1000STATSOV ZGUBO ZA BREZ VEZE. POŠLIHTITE TO U KURAC PROKLETI ČITERI POFUKANI DA JIM JEBEM MATER!

  2. #2
    Guest

    Default

    weeze001 prvo krat prvo na forumih se ne kleje .... zmenjeno ... pa se to ... mogu si met prjatlstvo z nekom al pa kirga pod rdečim ... edino če si biu za gangu napaden.

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by minikillercek
    weeze001 prvo krat prvo na forumih se ne kleje .... zmenjeno ... pa se to ... mogu si met prjatlstvo z nekom al pa kirga pod rdečim ... edino če si biu za gangu napaden.
    bug je

  4. #4

    Default

    ja men gre to tut na kurac!!!!! sm ze temo naredu!! jebemti to igrco pa buge sam zivcn ratam!!!!!

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xxkiller
    Quote Originally Posted by minikillercek
    weeze001 prvo krat prvo na forumih se ne kleje .... zmenjeno ... pa se to ... mogu si met prjatlstvo z nekom al pa kirga pod rdečim ... edino če si biu za gangu napaden.
    bug je


    Ja pa kaj še si nor pol bi jas vse ubijal samo :S

  6. #6
    Guest

    Default

    daj telebajsek nebodi pameten... saj vem igrat in vem pogledat ko mam koga pod frende... ne pribiji... bug al pa čitanje

  7. #7
    Guest

    Default

    aha e nisn pameten bug pa 100% ni .Dam roko v ogen ce je ko ti greš vn z rave lahko pride medtem kdo not(koti gledaš kdo je not)ce bi pa bil bug to vrjem da bi ze ali:

    1.Admini ugotovili
    2.Ali bi pa ze kdo mel 1 mil moci ali respa

  8. #8
    Guest

    Default

    ne skrbi mene so vec kot 20 krat napadl z gengom pa sm zgubo 7k statsov da se potolazis ker 1000 ni nic

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Alk0
    ne skrbi mene so vec kot 20 krat napadl z gengom pa sm zgubo 7k statsov da se potolazis ker 1000 ni nic

    Jas sem dan 50 zgubo 15k stas tak da si ti lahko to v rit pišeš 1k stas to ni nic jas tolko dobim s slabim napadom

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Alk0
    ne skrbi mene so vec kot 20 krat napadl z gengom pa sm zgubo 7k statsov da se potolazis ker 1000 ni nic
    js sm zgubo 20 000 statsev

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •