Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 76

Thread: VICEVI

  1. #61
    Guest

    Default

    heh to sam i ja hteo da kazem!

  2. #62
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default


  3. #63
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Direktor kompanije poziva sekretaricu i kaže joj: "Hajde, spremi se, idemo na nedelju dana na službeni put u inostranstvo..."
    Sekretarica po povratku kući obaveštava muža: "Dragi, moram sa šefom na službeni put na nedelju dana, moraćeš sam da se brineš o sebi..."
    Muž obaveštava svoju švalerku: "Moja žena putuje na nedelju dana, provešćemo to vreme zajedno..."
    Švalerka obaveštava svog djaka kome daje časove iz matematike: "Biću veoma zauzeta, imam puno posla i pauziraćemo nedelju dana..:"
    Đak sav srećan obaveštava svoga dedu: "Dedice moj, biću slobodan nedelju dana i nemam časove, jer mi je nastavnica zauzeta, hajde da idemo na pecanje..."
    Deda (direktor kompanije) ponovo zove svoju sekretaricu: "Plan je promenjen, moj unuk me moli da provedemo vreme zajedno. Putovaćemo drugi put..."
    Sekretarica zove svoga muža: "Dragi, moj šef je zauzet, službeni put je odložen..."
    Muž zove švalerku: "Nećemo moći ove nedelje, žena je odložila put..."
    Švalerka zove djaka: "Nastave će ipak biti kao i obično..!"
    Đak zove dedu: "Dedice, nastavnica je rekla da će nastave biti kao i obično, ne mogu da ti pravim društvo..."
    Deda zove svoju sekretaricu: "Ne sekiraj se, ipak putujemo ove nedelje. Spremaj stvari..."
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  4. #64
    Guest

    Default

    Kada je pored tebe samo jedna osoba, lupni je po ledjima pa se pravi da nisi ti.
    Pritisni dugme i pravi se da te udarila struja.
    Zadrži vrata otvorena i reci da čekaš prijatelja. Par sekundi kasnije zatvori vrata (praveći se da je netko ušao) i kaži: E, dje si buraz, šta ima..
    Ponesi foto-aparat i slikaj sve prisutne.

  5. #65
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default Spanske serije!

    Kratak siže: u početku Gabrijela živi u štali, nema jednu nogu, gluva je, slepa, nepismena i siromašna. Nema za hranu pa mora da jede šljunak.
    Posle 100 epizoda Gabrijela i vidi i čuje. U 120-toj epizodi izraste joj noga. U 150-toj epizodi postaje direktor banke.
    U 250-toj epizodi dobija napad slepog creva, svi muskarci u seriji plaču. U 300-toj epizodi saznaje da ima oca, brata, majku, očuha, jetvru i svekrvu, i da su svi oni veoma bogati te je samim tim i ona bogata naslednica. Svi muskarci u seriji plaču. U 312-toj epizodi saznaje da joj je otac sam sebi brat blizanac a da joj je majka umrla čim se rodila. Svi plaču, naročito se u tome ističu muški likovi.
    Dve epizode kasnije banka koju vodi bankrotira, svi je mrze, ona plače, svi u seriji plaču. Plače i režiser i scenarista i koscenarista.
    Ta epopeja traje cirka 20 epizoda.
    U 340 epizodi vraća se do štale u kojoj se rodila i tamo joj gatara kaže da ce imati sreće u životu. Plače Gabrijela, plače gatara, plaču svi muskarci u seriji, plače moja baba koja prati tu seriju, plačem i ja jer je Gabrijelu konačno krenulo.
    Na kraju, posle 500 epizoda proročanstvo se ispuni, moja baba počinje da prati drugu špansku seriju u kojoj, na početku, Lusinda živi u štali, nema jednu nogu, gluva je i slepa...
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  6. #66
    Guest

    Default Nebeska udica

    1. Mamu im jebem - fraza koja se cesto upotrebljava i koja u savremenom srpskom jeziku nema samo dvojno ili trojno, vec bezbroj znacenja. S njom izrazavamo: BES (primer - Prokleta govna, mamu im jebem! ), RADOST (primer - Pa gde si, bre, mamu ti jebem, sto godina te nisam video!?), CUDENJE (E, pa kakvo je to dubre, mamu mu jebem!)...

  7. #67
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by TheDyphx View Post
    1. Mamu im jebem - fraza koja se cesto upotrebljava i koja u savremenom srpskom jeziku nema samo dvojno ili trojno, vec bezbroj znacenja. S njom izrazavamo: BES (primer - Prokleta govna, mamu im jebem! ), RADOST (primer - Pa gde si, bre, mamu ti jebem, sto godina te nisam video!?), CUDENJE (E, pa kakvo je to dubre, mamu mu jebem!)...
    tri reči koje najbolje opisuju ljubav naroda prema politici

    nemo da kradeš fazone sa vukajlije :P
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  8. #68
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default Afere

    Prva afera
    Oženjen muškarac je imao aferu sa svojom sekretaricom. Jednoga dana otišli su u njen stan i vodili ljubav celo posle podne.
    Iscrpljeni, zaspali su i probudili se tek oko 8 uveče.
    Muškarac se brzo obukao i zatražio od svoje ljubavnice da iznese njegove cipele napolje i zaprlja ih travom i prljavštinom.
    Obuo je svoje cipele i pošao kući. "Gde si bio celoga dana?" na vratima ga je dočekala žena.
    "Ne mogu da te lažem" odgovorio je on.
    "Imam vezu sa mojom sekretaricom i vodili smo ljubav celog popodneva."
    Ona je pogledala dole u njegove cipele i rekla:
    "Lažovčino jedna! Opet si igrao golf celog dana!"

    Druga afera
    Sredovečni par je imao dve ćerke, ali su uvek razgovarali kako bi bilo lepo imati i sina.
    Odlučili su da probaju još jednom da dobiju sina.
    Žena je zatrudnela i rodila zdravo muško dete.
    Presrećni otac pohitao je u porodilište da vidi svog novorođenog sina. Kada je video najružnije dete ikada, prestravio se.
    Nema šanse da sam ja otac ovog nesrećnog deteta – rekao je ženi. Pogledaj ove dve prelepe devojčice kojima sam roditelj!
    Mora da si ti švljala iza mojih leđa! _
    Žena se osmehnula i odgovorila:
    'Ne ovoga puta!'

    Treća afera
    Grobar je radio kasno jedne noći.
    Pripremao je telo gospodina Drljače,
    koji je trebao biti kremiran,
    i ustanovio frapantnu činjenicu.
    Drljača je imao najveći privatni deo tela koji je ovaj ikada video!
    'Izvinjavam se gospodine Drljača,' komentarisao je grobar, 'Ne mogu da dozvolim da tako impresivan primerak bude kremiran, to mora da bude sačuvano za potomstvo.' Potom je odstranio cenjeni primerak, spakovao ga je u torbu i poneo kući.
    'Imam nešto da ti pokažem, nećeš verovati svojim očima,' rekao je ženi otvarajući torbu.
    'Gospode Bože!' žena je uzviknula prestravljeno,
    'Drljača je mrtav!'

    Četvrta afera
    Žena je bila u krevetu sa ljubavnikom kada je začula muža koji je ulazio u kuću.
    'Požuri,' rekla je, 'stani u ćošak.'
    Nauljila ga je bebi uljem i potom zasula talkom.
    'Ne pomeraj se dok ti ne kažem,'
    rekla je. 'Pretvaraj se da si statua.' 'Šta je ovo?' pitao je muž kada je ušao u prostoriju.
    'To je statua,' odgovorila je.
    'Petrovićka je kupila jednu, meni se svidela pa sam i ja nabavila sličnu.'
    Bez daljeg komentarisanja otišli su u krevet na spavanje.
    Oko 2 po ponoći, muž je izašao iz sobe i nedugo posle se vratio sa pivom i sendvičem.
    'Evo,' rekao je statui, 'uzmi ovo.
    Ja sam tako dva dana stajao kod Petrovića, mogao sam da crknem od gladi.'

    Peta afera
    Muškarac je ušao u bar i naručio pivo.
    'Izvoilte gospodine, to će biti 20 para.'
    'Dvadeset para?' ponovio je čovek.
    Pogledao je u jelovnik i pitao:
    'A koliko bi koštala karađorđeva i buteljka prošeka?'
    'Dinar i 10,' odgovorio je barmen. 'Dinar i 10?' ponovio je čovek.
    'A hoćeš da mi kažeš gde je vlasnik ove kafane?'
    Barmen ga je pogledao:
    'Na spratu, sa mojom ženom.'
    Čovek ga je upitao 'A šta radi gore sa tvojom ženom?
    'Isto što i ja ovde sa njegovom kafanom. '

    Šesta afera
    Paja je umirao a njegova žena je sedela pored njega.
    Pogledao je gore ka njoj i slabim glasom rekao:
    'Moram nešto da ti se ispovedim.'
    'Nemoj sada da se zamaraš pričajući, ' odgovorila je ona.
    'Ne,' insistirao je,
    'Hoću da umrem u miru.
    Spavao sam sa tvojom sestrom, tvojom najboljom drugaricom, njenom prijateljicom i tvojom majkom!'
    'Znam,' odgovorila je,
    'Sada se samo opusti i pusti da otrov deluje.'
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  9. #69
    Guest

    Default

    Treća afera
    Grobar je radio kasno jedne noći.
    Pripremao je telo gospodina Drljače,
    koji je trebao biti kremiran,
    i ustanovio frapantnu činjenicu.
    Drljača je imao najveći privatni deo tela koji je ovaj ikada video!
    'Izvinjavam se gospodine Drljača,' komentarisao je grobar, 'Ne mogu da dozvolim da tako impresivan primerak bude kremiran, to mora da bude sačuvano za potomstvo.' Potom je odstranio cenjeni primerak, spakovao ga je u torbu i poneo kući.
    'Imam nešto da ti pokažem, nećeš verovati svojim očima,' rekao je ženi otvarajući torbu.
    'Gospode Bože!' žena je uzviknula prestravljeno,
    'Drljača je mrtav!'

    ahahahahhahhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahahah Exot1c nesto te prozivaju ovde hahahahhahahahhaha

  10. #70
    Guest

    Default

    Funny

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •