Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Arrow Daca sunt atacat

    Cine ma poate ajuta si pe mine cu in sfat: nu stiu ce sa mai fac, ies de la spital cum intru intr un clubn sunt atacat de cineva si de fiecare data pierd si intru in spital, nu pot sa fac nimic ...mi am cumparat arma am dat 18 000$ pe ea am cumparat si forta dar intruna sunt atacat si intru in spital , imi poate da cineva un sfat ca sa fiu si eu mai bine si sa nu stau mai mult prin spitale

  2. #2
    Guest

    Default

    fati propriul tau club

  3. #3
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Quote Originally Posted by zed99 View Post
    Cine ma poate ajuta si pe mine cu in sfat: nu stiu ce sa mai fac, ies de la spital cum intru intr un clubn sunt atacat de cineva si de fiecare data pierd si intru in spital, nu pot sa fac nimic ...mi am cumparat arma am dat 18 000$ pe ea am cumparat si forta dar intruna sunt atacat si intru in spital , imi poate da cineva un sfat ca sa fiu si eu mai bine si sa nu stau mai mult prin spitale
    acuma nu k vreau sa fiu rau da la asa arma frate :P ... Vorbind serios fatzi club da nu ajungi in top 5 k apoi te gaseste wsk ) deci singura sansa e sa itzi faci o rugaciune :d

  4. #4
    Guest

    Talking

    Quote Originally Posted by Bebynho20Cs View Post
    acuma nu k vreau sa fiu rau da la asa arma frate :P ... Vorbind serios fatzi club da nu ajungi in top 5 k apoi te gaseste wsk ) deci singura sansa e sa itzi faci o rugaciune :d
    vrei un preot ?

  5. #5
    Guest

    Default

    daca iti iei sa zicem 3-5 fabrici de bere (booze) si bar
    esti asigurat !
    bagi resp maxim
    pret maxim
    si pui la titlu si descriere ceva de genul : daca intri te F*T
    faci niste bani din spargeri de fabrici de GHB , cand o sa ai multi bani iti iei de special K ( e mai scump , dar mai putin , eu la 2,5k resp fac 16k unitati special K cu 50 fabrici )


    eu asa am facut si in 2 zile reale gata 2,5k respect + distrugator si vro 50 fabrici special K + ceva armura de corp
    edit acum stau ca prostu si astept ziua urmatoare de TC ca numai am bilete
    Last edited by Meth0dMan; 09-08-2010 at 06:57 PM.

  6. #6
    Guest

    Default

    frate nu e posibil cum ies din spital ma arde care ma arde si am 4 garzi de corm am armuri am arma buna nuj ce sa fac spuneti-mi si me va rog frumos ...k sa pot sa ma joc si eu linistit sa ma pot dezvolta

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by umbra View Post
    frate nu e posibil cum ies din spital ma arde care ma arde si am 4 garzi de corm am armuri am arma buna nuj ce sa fac spuneti-mi si me va rog frumos ...k sa pot sa ma joc si eu linistit sa ma pot dezvolta
    Fa-ti alt cont cu care sa iti faci un club al tau, contul sa nu fie pe mod iepure, garzile nu au treaba cu apararea personala.

  8. #8
    Guest

    Default

    Tot ce trebuie sa faci e sati iei un club al tau si sa te drogezi doar in clubul tau si incerca sa nu faci realtii cu rosi.Daca le faci schimbati fata repde...

  9. #9
    Guest

    Default

    ok! am facut cum ati spus voi mi-am facut club am cumparat 4 fabrici bere 1 GHB dar nu imi produc nimik pe zi ce trebuie sa fac k sa fie rentabile invatati-ma si pe me pls

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by umbra View Post
    ok! am facut cum ati spus voi mi-am facut club am cumparat 4 fabrici bere 1 GHB dar nu imi produc nimik pe zi ce trebuie sa fac k sa fie rentabile invatati-ma si pe me pls
    Drogurile trebuie sa le colectezi de la "cladiri", dupa te duci la dealer si vinzi, daca nu ai bani cash cladirile nu iti produc. Ca sa iti pui drog in propriul club intri la cladirie tale, dai click pe barul tau, selectionezu dogul, pretul(±50% din pretul acelui drog), si cat costa intrare (0-200$).
    Last edited by vash; 10-28-2010 at 09:46 AM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •