Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default Noutati Runda #43!

    Cum probabil stii deja, ca un veritabil consumator de narcotice ce esti, metadona si detox-ul sunt folosite pentru a te dezintoxifica cand adictia a crescut si drogurile nu-si mai fac efectul. Am regandit efectele acestor doua metode, din dorinta de a le echilibra. Trebuie insa sa-ti dai seama singur cand este mai bine sa folosesti una, si cand pe cealalta.

    [*] Am regandit si re-echilibrat preturile pentru metadona si detox.
    [*] O noua formula de calcul referitor la cat de multe cladiri poti detine.
    [*] In ultimele runde, unele spargeri in gang au aparut sporadic in anumite zile de joc. Acest lucru va fi de acum inainte guvernat mai mult de hazard (la intamplare). Vei vedea si o scurta instiintare in ziar despre eveniment.

    Runda 43 va incepe Marti 22 Iunie la ora 19:00.

    Mult succes tuturor!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  2. #2
    Guest

    Default

    se pastreaza ordinea dificultatii ?? adica df pf cr si fk ? sau si asta e random

    Ps am primit raspunsul, ms oricum
    Last edited by vash; 06-18-2010 at 03:46 PM.

  3. #3
    Guest

    Exclamation sal

    un calculator bun poti sa ne dai si noua?? acum cateva zile am facut calcului pe un calculator pilaf si cand dadeam atacul ma lua gabori ( precizez ca atacul era setat pe sigur) de ce ala zicea ca pot da atac si cand dadeam ma baga la bulau ??

  4. #4
    Guest

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •