Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56
  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default Restructurari in TC Crew

    Salutare Gangsteri,

    Administratia TheCrims a decis ca este momentul pentru o schimbare oarecum radicala in ceea ce priveste activitatea TC Crew. In zilele urmatoare se va tranzationa de la o structurare pe echipe (Community, Support, Abuse) la o abordare mai simpla si credem noi, mai eficienta a administrarii acestui joc. In loc ca fiecare echipa sa se ocupe in principal de un singur segment de activitate, va exista un singur TC Crew care va modera forumul, va asigura funtionarea departamentului de suport si va monitoriza activitatea din joc, cu tot ceea ce inseamna ea.

    Din pacate o mare parte dintre membrii TC Crew de azi ne parasesc. Vreau sa le multumesc pe aceasta cale pentru activitatea depusa, si sa le urez mult succes pe viitor. In ceea ce priveste locurile disponibile pentru romani in TC Crew, in acest moment nu exista nici o pozitie disponibila. Daca pe viitor se va schimba ceva, va voi instiinta din timp.

    Mai multe detalii despre acest schimbari vor fi postate in saptamanile urmatoare Succes in runda 43!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  2. #2
    Guest

    Thumbs up

    Bravo kirk in sfarsit cei ce nu fac nimic primesc ceea ce merita.
    Last edited by tanatosn1; 06-18-2010 at 11:29 PM.

  3. #3
    Guest

    Default

    Inteleapta decizie .

  4. #4
    Guest

    Default

    Nu stiu de ce credeti voi ca e asa de buna decizia...cel putin cea de a unifica crew, asta inseamna ca orice moderator are aceasi panel ca si unul din abuz, cam asa am inteles eu, o sa vedem mai tarziu daca va place
    Ca au mai scos din moderatori au facut bine desi inca ar mai fine cate unu... nu ar trb sa fie mai mult de 1 pe fiecare tara... ce naiba sa faca 1000 de moderatori pe o tara.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    Nu stiu de ce credeti voi ca e asa de buna decizia...cel putin cea de a unifica crew, asta inseamna ca orice moderator are aceasi panel ca si unul din abuz, cam asa am inteles eu, o sa vedem mai tarziu daca va place
    Ca au mai scos din moderatori au facut bine desi inca ar mai fine cate unu... nu ar trb sa fie mai mult de 1 pe fiecare tara... ce naiba sa faca 1000 de moderatori pe o tara.
    tie asta cu panelul ti-a zis-o memox,nu? ) celor dati afara rip. o nelamurire am si eu.. astia restructurati o sa primeasca un fel de ''somaj'' in credite? ca doar pentru asta au fost in crew atata timp,nu?

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by thelast1 View Post
    astia restructurati o sa primeasca un fel de ''somaj'' in credite? ca doar pentru asta au fost in crew atata timp,nu?
    al13-lea salar =)) hai ca a fost funny asta )

  7. #7
    Guest

    Default

    In sfarsit s-au trezit.Cand ziceam k sunt multi aiurea i ncrew toti taceau :>

  8. #8
    Guest

    Default

    mai bine isi da demisia si memox si il pune pe tanatos sau pe vash ca au spirit de conducator (flecs)

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by RahZel View Post
    mai bine isi da demisia si memox si il pune pe tanatos sau pe vash ca au spirit de conducator (flecs)

    lol .

  10. #10
    Guest

    Default

    alti au fost concediati alti au intrat la pensie da kirk e ca mitica de la liga

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •