Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 56
  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Salutare Gangsteri,

    Administratia TheCrims a decis ca este momentul pentru o schimbare oarecum radicala in ceea ce priveste activitatea TC Crew. In zilele urmatoare se va tranzationa de la o structurare pe echipe (Community, Support, Abuse) la o abordare mai simpla si credem noi, mai eficienta a administrarii acestui joc. In loc ca fiecare echipa sa se ocupe in principal de un singur segment de activitate, va exista un singur TC Crew care va modera forumul, va asigura funtionarea departamentului de suport si va monitoriza activitatea din joc, cu tot ceea ce inseamna ea.

    Din pacate o mare parte dintre membrii TC Crew de azi ne parasesc. Vreau sa le multumesc pe aceasta cale pentru activitatea depusa, si sa le urez mult succes pe viitor. In ceea ce priveste locurile disponibile pentru romani in TC Crew, in acest moment nu exista nici o pozitie disponibila. Daca pe viitor se va schimba ceva, va voi instiinta din timp.

    Mai multe detalii despre acest schimbari vor fi postate in saptamanile urmatoare Succes in runda 43!
    In ultimile 5 runde Brazilia are 2 locuri de 5 International si totusi ei au 4 persoane in Crew . Asta inseamna restructurare ? Sau ceilalti lideri inca nu si-au terminat concedierile ?
    Last edited by Romania; 06-20-2010 at 01:09 AM.

  2. #12
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Mytza, din ce vad eu au fost "restructurati" moderatorii care, din motive personale care nu trebuie sa ne intereseze pe noi, nu au putut sa-si indeplineasca sarcinile . Problema este ca noi am ramas cu un singur TCCrew , intrucit Serban a ales sa joace cu steag spaniol si automat nu mai reprezinta comunitatea jucatorilor romani . Cum am mai spus, pe chat-ul nostru sint multe probleme si un singur membru TCCrew nu le poate rezolva. In curind isi va da seama de aceasta si Kirk, caruia ii va fi greu sa faca fata nenumaratelor scandaluri si incalcari ale regulamentului. In consecinta ,ar trebui sa se gindeasca serios la cooptarea unui nou membru in staff. In opinia mea trei persoane (foarte active inca in acest joc) ar corespunde postului: NSSC, TheLast si Vash (ordinea este cea alfabetica) . Alte propuneri sint asteptate ,pentru a se poate face o parere despre persoanele agreeate si de jucatori, asta in cazul in care se va hotari infiintarea unui nou post de moderator pentru comunitatea noastra.

    P.S. : Sustin inca o data importanta agrearii de catre jucatori a celor desemnati in TCCrew . Cu cit un moderator este sustinut de un numar mai mare de jucatori ,cu atit el va putea face fata mai usor problemelor aparute , printr-o mai buna colaborare cu jucatorii.

  3. #13
    Guest

    Default

    il vrem pe NeSeSeCe back

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SadAngel View Post
    Mytza, din ce vad eu au fost "restructurati" moderatorii care, din motive personale care nu trebuie sa ne intereseze pe noi, nu au putut sa-si indeplineasca sarcinile . Problema este ca noi am ramas cu un singur TCCrew , intrucit Serban a ales sa joace cu steag spaniol si automat nu mai reprezinta comunitatea jucatorilor romani . Cum am mai spus, pe chat-ul nostru sint multe probleme si un singur membru TCCrew nu le poate rezolva. In curind isi va da seama de aceasta si Kirk, caruia ii va fi greu sa faca fata nenumaratelor scandaluri si incalcari ale regulamentului. In consecinta ,ar trebui sa se gindeasca serios la cooptarea unui nou membru in staff. In opinia mea trei persoane (foarte active inca in acest joc) ar corespunde postului: NSSC, TheLast si Vash (ordinea este cea alfabetica) . Alte propuneri sint asteptate ,pentru a se poate face o parere despre persoanele agreeate si de jucatori, asta in cazul in care se va hotari infiintarea unui nou post de moderator pentru comunitatea noastra.

    P.S. : Sustin inca o data importanta agrearii de catre jucatori a celor desemnati in TCCrew . Cu cit un moderator este sustinut de un numar mai mare de jucatori ,cu atit el va putea face fata mai usor problemelor aparute , printr-o mai buna colaborare cu jucatorii.
    Aici F1rsT nicidecum Mytza

  5. #15
    Guest

    Default

    iar dintre propunerile tale singurul capabil ar fi TheLast1 ( Nicu ) insa acum nu este nici un loc disponibil din ce am inteles de la Kirk

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SadAngel View Post
    Cum am mai spus, pe chat-ul nostru sint multe probleme si un singur membru TCCrew nu le poate rezolva. In curind isi va da seama de aceasta si Kirk, caruia ii va fi greu sa faca fata nenumaratelor scandaluri si incalcari ale regulamentului.
    Un singur membru TCCrew ?? O.o fara suparare da numai unu a si fost (kirk)
    si serban care ajuta pe chaturi.
    Nu stiu daca in 1 an i.am vazut pe ceialati 2 de mai mult de 5 ori (in total)

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    iar dintre propunerile tale singurul capabil ar fi TheLast1 ( Nicu ) insa acum nu este nici un loc disponibil din ce am inteles de la Kirk
    Aici ai dreptate Alex

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    In ultimile 5 runde Brazilia are 2 locuri de 5 International si totusi ei au 4 persoane in Crew . Asta inseamna restructurare ? Sau ceilalti lideri inca nu si-au terminat concedierile ?
    Numai brazilieni ?? Slovaci, lituanieni, egipteni cate 2-3 e o tara unde mai mult de 1 nu cred ca trebuie...

  9. #19
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Scuze pentru confuzie ,Alex . Pe tine nu te-am pus pe lista deoarece ai mai fost moderator si...intelegi tu ideea Cit despre parerea ca Nicu este singurul capabil , el este intr-adevar o persoana echilibrata si cu bun simt...dar refuz sa cred ca este singurul de acest gen . Oricum, cu el moderator strada ar fi mult mai curata ,bunul sau simt, echidistanta si faptul ca stie sa se exprime pe limba tuturor ar face ca el sa se impuna nu ca zbir, ci mai degraba ca interlocutor . Dar acum ,dupa ce i-am enumerat unele calitati ,ma gindesc ca tocmai datorita lor Nicu nu si-ar dori sa se bage in asa ceva...Cu siguranta si-ar fi dorit insa pe vremea lui Muguru ,cind e drept ca si jucatorii erau de un nivel mult mai ridicat (ca oameni)...Cert ramine faptul ca un singur membru TCCrew nu poate face fata mai ales mizeriei de pe chat-ul denumit "strada".

  10. #20
    Guest

    Default salz...

    fara nici o suparare Dani dar u ai gandit faza cu Vash si nssc in crew? Vash cu engleza lui bate tot nssc itzi da block daca il disperi... astea nu sunt persoane cu rabdare si contributzie in crew... si din cate stiu teamul nn are deja un membru in crew (Serban) dar cum spunea si Kirk ... momentan nu sunt locuri disponibile =))) hai bafta all

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •