Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 56
  1. #21
    Guest

    Default

    Ma propun al doilea *capabil* . .inainte sau dupa Nicu )

  2. #22
    Guest

    Thumbs down sports

    cum spunea si kirk ... bai aditzu nu sunt locuri disponibile... si mai de graba Nicusor fara cadidat in paralel decat un membru nn sau vecin de pat al liderului vostru... Nicu e gorjan si stie manevre multe ... deci el ar fii cel mai votat si mai titrat isi merita postul :P

  3. #23
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Cum am spus, revin cu mai multe informatii. Cand am gandit aceasta schimbare TC Crew era format din 36 de persoane, dintre care vom ramane in jur de 14. Majoritatea tarilor vor avea in continuare cel putin 1 membru in echipa, in special top 5 ca numar total de jucatori ( Brazilia, Polonia, Turcia, Egipt + restul tarilor arabe, Portugalia).

    Unele forumuri si departamente vor fi inchise, din cauza numarului scazut de jucatori activi, ceea ce face lipsita de sens recrutarea unui membru din acea tara doar pentru o mana de jucatori. In ceea ce priveste partea romana, pe voi ca jucatori nu va va afecta in nici un fel. Eu voi continua sa moderez acest forum si sa va raspund la Support Romanian in SC. Va veti putea deasemenea adresa oricarui membru TC Crew in legatura cu orice problema, doarece activitatea noastra nu va mai fi diferentiata pe echipe, si fiecare va putea sa va ajute in principal cu orice problema.

    More to follow soon!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #24
    Guest

    Default

    Commando stai calm ma .. nu vreau in crew ) , consider ca vash e mult mai pregatit si dornic de acest post . ( e si nn .. lucru favorabil )

  5. #25
    Guest

    Default

    desigur, vash. e cel mai potent dintre toti. intelectual vorbind.

  6. #26
    Guest

    Default

    bai commando iar aberezi tu aici ? cacat cu ochi ce esti

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    bai commando iar aberezi tu aici ? cacat cu ochi ce esti
    Bine punctat Fali' .

  8. #28
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    fara nici o suparare Dani dar u ai gandit faza cu Vash si nssc in crew? Vash cu engleza lui bate tot nssc itzi da block daca il disperi... astea nu sunt persoane cu rabdare si contributzie in crew... si din cate stiu teamul nn are deja un membru in crew (Serban) dar cum spunea si Kirk ... momentan nu sunt locuri disponibile =))) hai bafta all
    Ahahahahaha,bine baaaa.Gogu translet rullz !!

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Cum am spus, revin cu mai multe informatii. Cand am gandit aceasta schimbare TC Crew era format din 36 de persoane, dintre care vom ramane in jur de 14. Majoritatea tarilor vor avea in continuare cel putin 1 membru in echipa, in special top 5 ca numar total de jucatori ( Brazilia, Polonia, Turcia, Egipt + restul tarilor arabe, Portugalia).

    Unele forumuri si departamente vor fi inchise, din cauza numarului scazut de jucatori activi, ceea ce face lipsita de sens recrutarea unui membru din acea tara doar pentru o mana de jucatori. In ceea ce priveste partea romana, pe voi ca jucatori nu va va afecta in nici un fel. Eu voi continua sa moderez acest forum si sa va raspund la Support Romanian in SC. Va veti putea deasemenea adresa oricarui membru TC Crew in legatura cu orice problema, doarece activitatea noastra nu va mai fi diferentiata pe echipe, si fiecare va putea sa va ajute in principal cu orice problema.

    More to follow soon!
    Spania (Astia cu ropower) germania (cu unicul Sterben) Franta Indonezia Serbia Suedia..dupa parerea mea forumurile acestor tari is degeaba

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    cum spunea si kirk ... bai aditzu nu sunt locuri disponibile... si mai de graba Nicusor fara cadidat in paralel decat un membru nn sau vecin de pat al liderului vostru... Nicu e gorjan si stie manevre multe ... deci el ar fii cel mai votat si mai titrat isi merita postul :P
    Nicu e membru NN =)) Wai Atty,de atata timp esti fanu` nostru si nici nu stii componenta echipei Sa-ti fie rusine te`

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •