Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 56
  1. #31
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Eu m-am gindit la cei trei ca fiind buni cunoscatori ai jocului si regulamentului si mai ales ca baietii chiar sint inteligenti (hooo! nu va mai umflati in pene!), nicidecum la apartenenta la una din echipe sau la afinitati...Asa,fiecare jucator poate simpatiza o echipa sau alta, dar cind devine moderator este obligat sa fie impartial. Ca asta nu prea s-a intimplat pina acum este alta poveste...Bun, propuneti voi pe altcineva, pentru a avea Kirk o idee cu cine ar putea colabora in viitor. Oricum nu este obligatoriu ca cel desemnat de noi sa intre in vederile sale, dar n-ar strica sa stie si parerile voastre, din motivele pe care le-am enuntat mai devreme.
    Last edited by SadAngel; 06-20-2010 at 03:21 PM.

  2. #32
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    moderatori instabili psihic ca nssc sa fie )

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nssc View Post
    Commando stai calm ma .. nu vreau in crew ) , consider ca vash e mult mai pregatit si dornic de acest post . ( e si nn .. lucru favorabil )
    Dupa cum am spus anterior Nicu e mai adecvat decat mine, acea mica idee de acum ceva timp a trecut dupa ce am vazut niste detalii despre crew.
    Degeaba tot insistati ca daca au dat afara 2 membri crew din Romania or sa caute altii tot Kirk si Serban or sa ramana, cat despre altii ce nu vor sa intre un "alt" membru NN tin sa zic ca nu are nici o treaba poate nssc o fi el bun, dar are activitate mica pe chaturi.

  4. #34
    Guest

    Default

    Nici nu vreau sa fiu moderator asa ca nu mai aberati .. Tie Grudge n-am ce sa-ti raspund .. Poate-s instabil psihic dar tu ai fost un nesimtit pe toata perioada sederii in crew .. Ti-ai batut joc de sustinerea lu Kirk si n-ai facut nimic 2 ani sau 3 cat ai stat .. Cel mai bine e sa ramana Kirk si Serban , e suficient .

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    moderatori instabili psihic ca nssc sa fie )
    Si pletosi :>

  6. #36
    Guest

    Default

    Ce moderatori propuneti voi ma ? Kirk isi face bine datoria .

    In rest .. n-ai cu cine .

  7. #37
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by GangStarsRullz View Post
    Ce moderatori propuneti voi ma ? Kirk isi face bine datoria .

    In rest .. n-ai cu cine .
    Nu propunem pe nimeni,adica el putin ei :P Si asa nu ne sunt ascultate propunerile )

    App.Tare aia cu When you loose try to imitate the behavior of the Winners :> Asta faci tu acu ? =))

  8. #38
    Guest

    Default

    Viata-i dura shrek, nu mai ies din casa cateva zile de rusine .

  9. #39
    Guest

    Default

    Multi ne dam cu parerea cine si cine nu ar trebui sa fie in crew. Eu cred ca treaba noastra ca jucatori ar fi sa jucam.. a membrilor din crew, habar n-am ). In afara de Kirk, care s-a zbatut si chiar a ajutat jucatori, n-am vazut pe nimeni sa se implice. Acu ne punem problema ca membrii crew-lui apartin unor anumite echipe, cum am vazut mai sus. In trecut era asa, si acea echipa a castigat cupe. Acu, in Romania, o singura echipa a mai castigat ceva. In rest pamant. Felicitari Alex, Mihai si Oszkar ca ati putut face o echipa competitiva din nimic. Restul e cancan.
    Se pare ca theo si rahzel o sa ia top4. Felicitari si lor.
    Last edited by thelast1; 06-20-2010 at 09:28 PM.

  10. #40
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    bai commando iar aberezi tu aici ? cacat cu ochi ce esti
    iar te bagi in seama cu mine ? sa te iei de mata data viitoare... looser si apoi te prezintzi la buzereci la raport... la mare tzaran dai u de mancare ma ... al draq sa fii u... taci in plm de prost itzi cere cineva parerea ? te bagi u repede ca strampi in gaoaza peste commentu meu



    in ce priveste chestia cu fan... sp00ky te ne szoj bele :d nu o sa fiu fan nn niciodata.. hai bafta runda asta pt cei ce vor juca la top ne vedem

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •