Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 56 of 56
  1. #51
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nssc View Post
    Nu ma refer la Kirk .. Ma refer la admini in general .
    Daca vrei sa te referi mai in general data viitoare foloseste moderatori...sa vazut la ce ai vrut sa bati apropo...desi o mica vb din partea lui ar schimba situatia

  2. #52
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by RahZel View Post
    decat sa scrie ca prostu (tu) doar pentru a spera la un post in crew, mai bine tace
    bla bla bla... doar vorba de tine, nu stii altcv decat sa injuri mai taci si bea apa

  3. #53
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    iar te bagi in seama cu mine ? sa te iei de mata data viitoare... looser si apoi te prezintzi la buzereci la raport... la mare tzaran dai u de mancare ma ... al draq sa fii u... taci in plm de prost itzi cere cineva parerea ? te bagi u repede ca strampi in gaoaza peste commentu meu



    in ce priveste chestia cu fan... sp00ky te ne szoj bele :d nu o sa fiu fan nn niciodata.. hai bafta runda asta pt cei ce vor juca la top ne vedem
    Cat timp vorovesti de rau NN n-am cum sa nu zic nimic xD Doar tu si shobo ce mai ziceti k suntem n00bidar vad k in ultima vreme s-a mai topolit si Marius Tudor ) Ai ramas tu xd.Halgas edzer a faszomba.Fogd be a szád, nem látod, hogy minden alkalommal micor beszels mindig hujeseget monds.

  4. #54
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    PS felicitari nssc top 4
    wsk ban > el ia crescut pe asela si pe turci...so u have luck
    [21.36.12] Vash: tell me something u up asela account and brothersstyle ?? (think)
    [21.36.30] wsk: yes
    [21.36.32] wsk: asela
    [21.36.35] wsk: 3kk my stats
    [21.36.36] wsk: tukey
    [21.36.38] Vash: only asela ??
    [21.36.39] wsk: 1kk

    Tu,kedul,Asela si Stanica sunteti cu "up your account" ) Gogu/translate e disponibil 24/24 wa :-s

  5. #55
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CFRist View Post
    iar te bagi in seama cu mine ? sa te iei de mata data viitoare... looser si apoi te prezintzi la buzereci la raport... la mare tzaran dai u de mancare ma ... al draq sa fii u... taci in plm de prost itzi cere cineva parerea ? te bagi u repede ca strampi in gaoaza peste commentu meu



    in ce priveste chestia cu fan... sp00ky te ne szoj bele :d nu o sa fiu fan nn niciodata.. hai bafta runda asta pt cei ce vor juca la top ne vedem
    De cate ori vorbesti de NoName ma iau si eu de tine . Esti un nimic si un nimic o sa ramai , diferenta dintre noi la acest joc se vede si de pe luna . Eu m-am luat de femeia care te-a facut ? Si app se scrie ma-ta ...

  6. #56
    Guest

    Default

    Ati deviat complet subiectul acestui topic.
    Acest topic va fi redeschis de Kirk cand va fi nevoie.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •