Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
    Guest

Default admin veya butun arkadaslar bakarısınız

ben kendımden veya baska bır bardan uyusturucu alsam hep asırı doz dıyor bır gunde 5 defa asırı dozdan hastahaneye gırdım . bagımlılıgımda yok fahıse sıkmek ıstıyorum sıkınce hastalık cıkıyor yarımlarınızı esırgemezsenız sevınırım

Guest

Quote Originally Posted by kasirga092 View Post
    ben kendımden veya baska bır bardan uyusturucu alsam hep asırı doz dıyor bır gunde 5 defa asırı dozdan hastahaneye gırdım . bagımlılıgımda yok fahıse sıkmek ıstıyorum sıkınce hastalık cıkıyor yarımlarınızı esırgemezsenız sevınırım
    Bu konuda birçok şikyaet var bu bu sezonun yeniliklerinden biriydi. Artık sakin ol gibisindne yazılar değil direk hastaneye gidiyosunuz. Yani artık sadece gücünüzü dolduracak sekilde uyusuturucu alın.

Guest

lsd den kac tane almam gerekıyor sımdı ona yardımcı olursanız her defasında hastahanedeyım 7 oldu bugün

Guest

Quote Originally Posted by kasirga092 View Post
    lsd den kac tane almam gerekıyor sımdı ona yardımcı olursanız her defasında hastahanedeyım 7 oldu bugün
    http://forum.thecrims.com/support-tu...-bilgiler.html

Burada hangi uyusuturucunun kaç güç doldurdugu var. Örnegin ot 3 güç dolduruyorsa 100 ü 3 e bölüyorsun 33 tane alıyosun..