Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Guest

    Default cum il omor pe Andrei Karlovich ?

    cum il omor pe Andrei Karlovich ?

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mondeof View Post
    cum il omor pe Andrei Karlovich ?
    Pai trebuie sa fi mai mare ca el, incearca sa mai dai spargeri si sa mai iei arme si armuri ma bune.

  3. #3
    Guest

    Default

    eu de ex. sunt mai mare ca el, ca respect. am si arma si armura si forta .. si tot nu moare idiotu. !?!?!? .

  4. #4
    Guest

    Default

    Nu conteaza respectul, trebuie sa ai skill si cele mentionate ca sa-l omori .

  5. #5
    Guest

    Default

    si cum fac skill ... daca niciodata no sa pot omori pe nimeni ? spargeri am tot dat am respect rezonabil, da cum il atat pe unu direct bandaje

  6. #6
    Guest

    Default

    ai putea sa faci un mumu lu vash.. si iti baga el 2k ))

  7. #7
    Guest

    Default

    ai putea sami faci tu o clanta agariciule

  8. #8
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Atomule, incearca sa evoluezi macar la stadiul de molecula organica si sa pastrezi un limbaj civilizat pe forum...forumul este pentru comunicarea intre jucatori si membri TCCrew sau cu alti jucatori, iar daca iti vei pierde energia injurind nu vei mai avea cind si cum sa comunici. In alta ordine de idei, citeste rubrica "Intrebari si raspunsuri" pentru a afla cum poti face skill...multi din cei care au postat acolo sint jucatori buni si au explicat foarte bine. Cind vei fi destul de puternic si vei cunoaste cit de cit jocul, vei putea ataca pe cineva cu sanse reale de reusita. In fine, cind vei afla ca jocul nu consta numai in atacuri cu ochii inchisi ,vei fi pregatit sa inveti si restul...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •