Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: Spoštovanje

  1. #1

    Default Spoštovanje

    No slovenci soigralci moji ! Povejte mi kako si najlažje,najceneje zbijem spoštovanje na čim nižje ??? Ampak samo spoštovanje!? (btw mare2 ni moj pravi acc v igri x) )

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by mare2 View Post
    No slovenci soigralci moji ! Povejte mi kako si najlažje,najceneje zbijem spoštovanje na čim nižje ??? Ampak samo spoštovanje!? (btw mare2 ni moj pravi acc v igri x) )
    glej denar je respect.. 1 mio $ je 100 respecta in če bi ti denar porabu za statse ali za droge se ti bo respect znižal, na drug način nemoreš če hočeš samo respect..

  3. #3
    Guest

    Default

    če boš statse zmilko bo respect tut pado

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by TheDyphXx123 View Post
    če boš statse zmilko bo respect tut pado
    lool ;D če je reku da hoče samo respect dol dat ostalo naj bo isto

  5. #5

    Default

    se pravi morem kupovat statse ?! a če kupš npr. 50 moči a ti gre kaj druzga dol al samo moč gor ?!

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by mare2 View Post
    se pravi morem kupovat statse ?! a če kupš npr. 50 moči a ti gre kaj druzga dol al samo moč gor ?!
    Če kupiš moč ti gre dol inteligenca.. mislim da se najbol splača toleranca.. ker jo rabiš pri pretepih in pri zgradbah.. Lahko pa kupiš tudi droge ki jih kasneje prodaš in dobiš respect nazaj...

  7. #7

    Default

    lol.... sn reko da nočem respetca ... no če kupm toleranco kaj gre potlej dol ? karizma ? aja pa pri pretepih je najbolj pomebna moč ter toleranca an ?

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by mare2 View Post
    lol.... sn reko da nočem respetca ... no če kupm toleranco kaj gre potlej dol ? karizma ? aja pa pri pretepih je najbolj pomebna moč ter toleranca an ?
    Če kupiš Toleranco negre nič dol.. In ja...

  9. #9
    Guest

    Default

    Ja sej tut s statsi ti gre resp dol. Če te to interesira se ponujam za zmilkat Hec hec... Da ne boš kej takega probavu (razn z mano.).

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •