Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
  1. #11
    Guest

    Default

    dělá se na tom, večer to sem dám....

  2. #12
    Guest

    Default

    možeš dať všetky screeny odznova kedže prvý krát niekto dostal ban! (party)

  3. #13
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Jj, prosím screenujte, screenujte, ale tak opatrne zatiaľ... Zdá sa, že ešte kolo nie je ukonca...

    Ona tá práca toho screenera vie byť aj vzrušujúca, veru...

    M.

  4. #14
    Guest

    Default

    ehm neprajnici tušim sme vyhrali

  5. #15

    Default

    Matotot něco natom bude...

  6. #16
    Guest

    Default

    No nwm ci ste vyhrali v tom pravom zmysle. Uspokojit sa s polovicou kolaca ked vam patri cely sa mi nezda ako vyhra...

  7. #17
    Guest

    Default

    to je síce pravda ale lepšie mať polovicu kolača ako prazdny tanier

  8. #18
    Guest

    Default

    Screeny se mi libí, jen hlavně u toho vydržet a za 46 dní na to nezapomenout.

    Jinak co se týče toho banování, minimálně u každého 2.kola jsem je ještě musel editovat,takže si zvykej.Byly i situace, kdy ve 2 odpoledne zveřejnili ban a ve 4 odpoledne se mazali statistiky.
    Dokonce snad 2 screeny gangů jsou takové polo faky .
    Byl tam ban v první gangu a propad na 2.místo a stihnout vyfotit bylo skoro nemožné.Tak bylo třeba prohodit mista a u druhého gangu byl respekt pouze +- dodělaný.

    Tak ať se daří..

  9. #19
    Guest

    Default

    A neboj to já nezapomenu (snad), sem tc závislák a i když nehraju tk na tc čumim furt , navíc to mam v mobilu tk se mi to připomene samo . Jinak sem rád že se ti líbí, snažim se jet v podobnym stylu jak ty.

  10. #20
    Guest

    Default

    Ale přece jen jednu výtku bych měl.

    Dej si pozor, na který server ten screen uploaduješ, už se to jednou stalo, kdy nějaký frajer přišel bez pozvání, že udělá screeny a po jednom kole se na to vykašlal a po pár měsích jsem zjistil, že těm screenům odtikal čas a po nějaké době je některé servery mažou.

    Ten tvůj imagehost myslím maže obrázky po 3 měsících neaktivity.
    Lehce bys o ně mohl přijít.Já doporučuju imageshack.us je tam rok uchování obrazků bez aktivity a při jednoduché minutové registraci zdarma to tam máš na "věčnost" , při registraci jsou tam i různé výhody,že je můžeš mít pod kontrolou všechny obrázky v galerii anebo uploadovat 3 obrázky naráz.

    tak nad tím zapřemýšlej

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •