Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
  1. #1
    Guest

    Default Hledá se screener.

    Nikde jinde jsem nenašel stránku, kde jsou screeny z TC od 14. do 42. kola.Docela je to TheCrimsáckej unikát.Ale už nadešel čas to odevzdat někomu jiné, protože bych byl rád, aby to pokračovalo.Teda pokud tu ještě někdo chodí a tu hru hraje .

    Takže kdo by rád pokračoval v tradici, kterou započal Cosm pokračoval Marty a pak já, nechť se do toho vrhne.Není to nic těžkého, není potřeba být profesionální grafik, ale dělat to zoodpovědně, já si za celou dobu vystačil s blbým Malováním.Nafotit svět,CZ,SK,gangy+ zabijáky není nic těžkýho.

    Kdyby pokračovatel potřeboval pomoct jak a co, tak se mi ozvěte.Kontakt je na mě všude..

  2. #2
    Guest

    Default

    Když už i ebichuman přišel o práci, tak tušim, že víc screenů nebude třeba... škoda, dobrá práce.

  3. #3

    Default

    hehe a jo. Odkdy presne? Jsou nejake duvody zname?

  4. #4
    Guest

    Default

    Odišiel...

  5. #5

    Default

    nebo byl odejit?

  6. #6
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Nič bližšie nie je známe. Jediné snáď, a čo ma potešilo, že tá dohoda o odchode bola známa dopredu, nejaké tri mesiace. To napovie dosť znalým v pracovno-právnych veciach a vzťahoch.

    V každom prípade prosím venujme sa ďalej ochotnému screenerovi, pretože by to bola škoda, keby tento pekný zvyk zanikol. Ono, potešiteľné je, že sa to dúfam bude vyvesovať aj na facebook, na novú oficiálnu fan stránku, tak tá práce bude záslužná a viac na očiach. Je to proste činnosť medzinárodného významu, nielen regiónu CZE/SVK.

    Vďaka

    M.

  7. #7
    Guest

    Default

    uff,aspoň vidíte ako sa všetci oto trhajú...
    nič no ak sa nikto neozve do 9.8 2010 tak to v najhoršom prípade budem robiť ja...

  8. #8
    Guest

    Default

    Já to rád převezmu.
    Last edited by Fousliez; 08-08-2010 at 08:59 PM.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Pekná práca!
    Dúfam, že to aj potiahneš nejaké to kolo.
    Screeny vyzerajú veľmi zaujímavo.

    M.

  10. #10
    Guest

    Default

    fouslie myslim ze tie screeny mozes spravit este raz

    Užívateľ má ban kvôli nedodržaniu pravidla # dirty stats of account ID 13883036.

    1. ...nEW ALLIANCE... 70 51594162
    2. ...TiEsTo... 67 47007375

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •