Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube

View Poll Results: Kto Jest Za Tym Aby Ponownie Były Duze Staty Za Napad SOLO????( 5 EDYCJA)

Voters
44. You may not vote on this poll
  • Nie mam zdania

    0 0%
  • Za

    25 56.82%
  • Przeciw

    19 43.18%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Satanoid
    jak bedzie nagrodą jakis samoch�d to moze pogram a z tymi napadami to poroniony pomysł bo znowu sie wybiją saintsi i to w błyskawicznym tempie i bedzie płacz i zgrzytanie zęb�w miliony lam bedzie biegalo z zerowymi statami.. ja jestem za tym zeby za grupowe dostawało sie max 40 stat�w bo te klepanie gang�w wk�łko 10 razy pod rzad i do stawanie od 100-3000 stat to za bardzo dochodowy interes
    duze staty za solo - NIE bo wtedy zacznie sie rzez niewiniatek. Znow ludzie wpadna w szal stat...Zawalone kluby kuklami po 5 respa...Wbijanie sobie noza w plecy no i miliardy z dziwek.

    staty z napadow grupowych - TAK

    Zawsze bede za statami z napadow grupowych bo wlasne wtedy wychodzi jak zgrany jest gang. Po cos te gangi sie tworzy...

    a co do tego, ze jest to dochodowy interes to oczywiscie, ze jest, ale dopiero jak w 2-3 osoby zabijasz gang 70-140 osob . Tak to trzeba mozolnie budowac staty i wykonywac odpowiednie napady. I w sumie 40 stat to sie dostawalo jak sie wlazilo po 30-40 osob na jakis silny gang.

    Tak jak bylo teraz jest ok. No moze z solo staty jakies 2% niech beda.

    SaintMadAngel

  2. #22
    Guest

    Default

    jestem za napadami !!
    to było ekstra
    pozdro dla 3D :P

  3. #23
    Guest

    Default

    wlasniedo dupy bylo najlepiej jest jak bedzie, a saintsy by was dorali to byscie staty tracili

  4. #24
    Guest

    Default

    Tak jestem za zeby za napady jednoosobowe wiecej stat i respa dochodzilo !! pozdro all Saints

  5. #25
    Guest

    Default

    Do ankiet jest specjalny dział forum, proszę tu nie śmiecić.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •