Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39
  1. #11
    Guest

    Default

    ja men se je
    pa sm dubu 300 stsatsov

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by eLiTeHuNtErS
    Se vam je že zgodil, da ste enga napadl, v istem trenutku pa tud on vas, in ste zmagal v obeh primerih?


    men da sm v ubeh zgubu (nwm ka blo js meu 10k moči pa 9k res. onga ko sm pa napadu pa 4k res. moči pa nwm .... pa zgubu :S

  3. #13

    Default


  4. #14
    Guest

    Default

    ah sj je zajc

  5. #15
    Guest

    Default

    st mam en problem!

    Sm lider ganga! Prišel sem iz bolnice hočem preverit svoje stanje v gangu in mi ne odpre osnovne strani ganga ampak samo to da če hočem naredit si svoj gang, med listo frendov ni več nobenega frenda!

    Pls help

    lp

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CobaltX
    st mam en problem!

    Sm lider ganga! Prišel sem iz bolnice hočem preverit svoje stanje v gangu in mi ne odpre osnovne strani ganga ampak samo to da če hočem naredit si svoj gang, med listo frendov ni več nobenega frenda!

    Pls help

    lp
    če te kdu ubije, greš iz ganga, in nisi več noter, neko drug postane potem vodja

  7. #17
    Guest

    Default

    pa prijateljstva se zbrišejo

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by minikillercek
    Quote Originally Posted by eLiTeHuNtErS
    Se vam je že zgodil, da ste enga napadl, v istem trenutku pa tud on vas, in ste zmagal v obeh primerih?


    men da sm v ubeh zgubu (nwm ka blo js meu 10k moči pa 9k res. onga ko sm pa napadu pa 4k res. moči pa nwm .... pa zgubu :S
    Lol men se je zgodil da sem v obeh zmagal enkrat ja... dobil 1500 od obeh napadov skupaj

    Glede citata: bug je bil... meni se je zgodilo, da sem imel 25k moči (nekdaj ) in se na trgu pojavi en model, ko je mel 3k respekta...ko sem preveru profil sem ugotovu da je na njegovo glavo spisanih 33kreditov in za foro ker sem mislu da ne bo sprejel poslal prijatelstvo... modle me sprejme in js ves hepy njega napadem... ne samo da sem zgubu, sem šou tud v bolnico kar pomen da je mel moči še enkrat več kot jaz, saj drugač ne bi šou v bolnico... aja zgubu sm pa 4k moči :S

  9. #19
    Guest

    Default

    js zmer ko kdo naipse 1x1 na trgu pa ma 3k najprej pogledam pod statistiko ko so taki ko so si zbili respekt npr... so meli 40k respekta p vlik kesa pa so si s tem ko so kupili moc respekt zbili na 3k pol pa sprejemajo tiste za 15k oni jih npadajo pa zgubijo

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lisicka
    js zmer ko kdo naipse 1x1 na trgu pa ma 3k najprej pogledam pod statistiko ko so taki ko so si zbili respekt npr... so meli 40k respekta p vlik kesa pa so si s tem ko so kupili moc respekt zbili na 3k pol pa sprejemajo tiste za 15k oni jih npadajo pa zgubijo


    Sanjaj takrat je bil bug to k mu je kazal naprimer 800 respkta pa je imel 100k moci js sem mel 872 respekta in 20k moci samo nis nic delo k pol te kdo prijavi.....

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •