Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: ! deleted

  1. #1
    Guest

    Exclamation ! deleted

    imi apare un mesaj ex : ! delete si am intrebat altzi jucatori daca si lor le apare la fel dar nimanui nui mai apare.E vreun motiv de ingrijorare ?

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sutz View Post
    imi apare un mesaj ex : ! delete si am intrebat altzi jucatori daca si lor le apare la fel dar nimanui nui mai apare.E vreun motiv de ingrijorare ?
    Unde iti apare acest mesaj ?

  3. #3
    Guest

  4. #4
    Guest

    Default

    plus k mai am o problema la cateva din cluburi nu pot colecta banii , desi droguri au fost vandute...

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Salut,

    Am cateva intrebari:

    1. Mesajul !deleted apare doar pe pagina de spargeri, sau si in alte locuri?
    2. Faci vreo actiunea inainte de a-ti aparea acest mesaj?
    3. Ce web browser folosesti?
    4. Ce se intampla cand incerci sa colectezi banii? Ce nu merge?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  6. #6
    Guest

    Default

    folosesti cookie pie?

  7. #7
    Guest

    Default

    Kirk da imi apare si in alte locuri , cand dau la atacuri , sau pe strada etc
    nu cred k fac nici o actiune pur si simplu ma loghez
    folosesc internet explorer nu stiu exact ce versiune.

    thecrims nu stiu exact la ce te referi knd spui dak folosesc cookie pie dar stiu k mi-a aparut o eroare pe un site si ma avertiza cu ceva in legatura cu cookie`urile, k nu e activat sau ceva de genu dar mie imi stocheaza cookie`urile

  8. #8
    Guest

    Default

    Ah si in legatura cu colectarea banilor , cand dau la afacerile mele si intru in club imi arata toate datele cate droguri sau vandut cate mai sunt etc, dar la la colectare nu imi apare nici o suma. Adica nu sa vandut nimic dar mai sus imi spune k s-au vandut atate droguri si banii

  9. #9
    Guest

    Default

    Vanzari Total vanzari Unitati
    Painkillers $351 117
    Booze $781930 79045
    Magic mushrooms $2070 414
    Pret intrare $0
    Droguri $784351
    Total $784351


    Total sume: $0

  10. #10
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Nu am verificat, dar banii din vanzarile din cluburi intra automat in cont. Despre mesajul !deleted inca nu am aflat ce poate fi. Te voi tine la curent cand aflu mai multe.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •