Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default Probleme pe Alee

    Daca ma poate ajuta cineva as ramane recunoscator...

    Sunt la misiunea : Mahmureala din Liceu, partea 4 din 5
    "In timp ce executau treburi murdare prin oras, cativa dintre baieti au decis sa-si augumenteze fortele cu Anabola si Creatina. Dupa ce au batut idioti prin tot orasul, au decis ca a sosit vremea sa-l atace pe Tar si astfel sa-si elibereze prietenul.
    Un atac direct este insa o treaba riscanta. Tarul are multi oameni loiali si este foarte greu sa ajungi direct la el. Trebuie sa planificam un sabotaj impotriva unui club de noapte detinut de Tar. Sa speram ca asta va atrage o parte din garzile resedintei Tarului iar rezistenta pe care o vom intampina va fi nesemnificativa."

    Planifica si executa sabotajul "Disco sau nightclub" impotriva adversarului tau Tarul Drogurilor.

    dar atunci cand planific sabotajul imi zice: Sabaotaj esuat! sau ceva de genu... am incercat sa planific sabotajul si dupa o distanta de 10 zile TC de cand am inceput Planul Sabotajului si tot degeaba... am planificat la misiunea asta de vro 20 de ori dar acum mi s a luat si va cer voua ajutor ca sa o fac... Ma ajuta si pe mine cineva sau e bug la misiunea asta ?!

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by blue4fun View Post
    Daca ma poate ajuta cineva as ramane recunoscator...

    Sunt la misiunea : Mahmureala din Liceu, partea 4 din 5
    "In timp ce executau treburi murdare prin oras, cativa dintre baieti au decis sa-si augumenteze fortele cu Anabola si Creatina. Dupa ce au batut idioti prin tot orasul, au decis ca a sosit vremea sa-l atace pe Tar si astfel sa-si elibereze prietenul.
    Un atac direct este insa o treaba riscanta. Tarul are multi oameni loiali si este foarte greu sa ajungi direct la el. Trebuie sa planificam un sabotaj impotriva unui club de noapte detinut de Tar. Sa speram ca asta va atrage o parte din garzile resedintei Tarului iar rezistenta pe care o vom intampina va fi nesemnificativa."

    Planifica si executa sabotajul "Disco sau nightclub" impotriva adversarului tau Tarul Drogurilor.

    dar atunci cand planific sabotajul imi zice: Sabaotaj esuat! sau ceva de genu... am incercat sa planific sabotajul si dupa o distanta de 10 zile TC de cand am inceput Planul Sabotajului si tot degeaba... am planificat la misiunea asta de vro 20 de ori dar acum mi s a luat si va cer voua ajutor ca sa o fac... Ma ajuta si pe mine cineva sau e bug la misiunea asta ?!
    pentru inceput trebuie sa ai skillul necesar ca sa poti sabota pe cineva si apoi sa astepti cel putin 2 zile de thecrims...am incercat sa fac si eu misiunea asta si mie mia mers

  3. #3
    Guest

    Default

    Da si eu am avut probleme la misiunea asta...Trebuie sa ai aproape dublu de skill decat iti cere si sa astept 2 zile tc ..

  4. #4
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Nu va obliga nimeni sa faceti acele misiuni, mai ales ca recompensa e mult prea mica pentru efortul depus. Puteti sa le ignorati.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •