Quote Originally Posted by OgUzHaN10 View Post
Admin kardeşim tek kafama takılan şey var. Barda biriyle karşılaştık diyelim ve saygınlığı ve statları bizden düşük veya saygınlığı ve statları bizden yüksek olsun diyelim. İlk biz saldırdığımızda bu iki seçeneği de dövme şansımız varmı, ya da tam tersi rakip bizden zayıf hem saygınlık hem stat olarak ama ilk olarak o saldırırsa o mu bizi dövüyor. Bu konuda bilgi istiyorum.

Çünkü saygınlıkları az kişilerde saldırsa çok kişilerde saldırsa genelde ben dayak yiyen taraf oluyorum ve ilk saldırıyı ben gerçekleştiremiyorum, gecikiyorum. Gerçekleştirme durumumda ise çoğu kez yine dayak yiyorum.

Ayrıca bu saldırılardan kurtulmanın yolu nedir. Rakibin güçlü olduğunu anladığımda hemen hastaneye gidip estetik yaptırıyorum,başarıyla halloluyor ancak estetikten sonra yine dayak yemiş halde kendimi hastanede buluyorum. Çok saçma değilmi ?
Saygınlığın saldiri ile alakasi yok oncelikle onu bilmen lazim, saldiri yaparken karsindakinin ve senin kuvvet+tolerans in onemli ayrica kullandigin silah ve zirh onemli. Onun disinda ilk saldiran veya saldiriya ugrayanin avantaji ile ilgili birsey yok dedigim seylere bakiliyo ve kim ustunse o dover.