Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 53 of 53 FirstFirst ... 343515253
Results 521 to 526 of 526

Thread: Soru-Cevap

Yıllardır oynamıyordum birçok değişiklik olmuş gelecek sezona başlama düşüncesindeyim yalnız bir sorum olacak. Çete soygunlarına aktif olarak katılmadan bireysel oynayarak başarı elde etmek hayal mi hala. Eskiden öyleydi o yüzden soruyorum iş hayatımdan dolayı bireysel surekli oynayabilirim ama çete ile soygun atamam.

Selam Ulkucuhareket,

Bu oyunun bir parçası da çeteler olduğundan dolayı, çetelerin kazananlardaki rolü tabii ki vardır.

Fakat tekli oyunla da kazanmak konusunda imkanlar vardır.

Ama her ihtimalde çete soygununa ihtiyaç olacaktır, seviyeler için çete soygunu gereklilikleri olduğundan dolayı.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com

Quote Originally Posted by eagleking52 View Post
    Selam Ulkucuhareket,

Bu oyunun bir parçası da çeteler olduğundan dolayı, çetelerin kazananlardaki rolü tabii ki vardır.

Fakat tekli oyunla da kazanmak konusunda imkanlar vardır.

Ama her ihtimalde çete soygununa ihtiyaç olacaktır, seviyeler için çete soygunu gereklilikleri olduğundan dolayı.
    Bir sorum daha olacak hocam son sezonlarda Türkler Top1 neden olamıyor oynamasam bile takip ediyorum ama çok görmedim Top1. Bunun sebebi nedir?

Quote Originally Posted by ulkucuhareket06 View Post
    Bir sorum daha olacak hocam son sezonlarda Türkler Top1 neden olamıyor oynamasam bile takip ediyorum ama çok görmedim Top1. Bunun sebebi nedir?
    Top1 olacak oyuncular top1 e oynamamış olabilir. Türkiyeden yine kazananlar çıktı fakat her sezon birileri bu kadar başarılı oynamayı başaramıyor maalesef.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com

Selam herkese şuanda mobil veriden yazıyorum eskiden yapmıyordu ama dünden beri ''bu siteye ulaşılamıyor'' türü hatalar veriyor çerezleri siliyorum modemi kapatıp resetliyorum herşeyi kapatıp baştan sekme açıyorum olmuyor operadan mozilladanda aynı yardımcı olursanız sevinirim not: dns ayarlarını filanda değiştirdim

Merhaba

Adblocking varsa bilgisayarında veya telefonunda kaldırmanı tavsiye ederim.
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]