Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 31 of 56 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast
Results 301 to 310 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Xethen,beta da yazılan o değişiklik listesi normal Thecrims dedemi etkili olucak yoksa bu sezonmu sistem 2 ye ayılıyor

Quote Originally Posted by GucciTR View Post
    Xethen,beta da yazılan o değişiklik listesi normal Thecrims dedemi etkili olucak yoksa bu sezonmu sistem 2 ye ayılıyor
    Betadaki liste normal sezonda uygulanmayabilir. Değişiklikler elime geçti. Çevirip, yayınlayacağım.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

beyler ya bu uyuşturucu imalathanesi sanal çetesinde soygun yapılmıyor şuan. diğer sanallarda da böyle bir bug oluyor ve soymana izin vermiyor. herkeste bug oluyor. bunu düzeltmenizin bir yolu yokmu ? uğraşın şu konuyla biraz çünkü zamanımız varken soygun yapamıyoruz sonraya kalıyor hep. ne anladım ben bu işten ?

Quote Originally Posted by fitnessthetic View Post
    beyler ya bu uyuşturucu imalathanesi sanal çetesinde soygun yapılmıyor şuan. diğer sanallarda da böyle bir bug oluyor ve soymana izin vermiyor. herkeste bug oluyor. bunu düzeltmenizin bir yolu yokmu ? uğraşın şu konuyla biraz çünkü zamanımız varken soygun yapamıyoruz sonraya kalıyor hep. ne anladım ben bu işten ?
    Arasıra böyle buglar olabiliyor. Bildirdiğin için teşekkürler. Sorunu çözmeye uğraşıyoruz.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

admin ya bakarsan sevinirim hangi tarayıcı olursa olsun thecrimste dünden beri bi hata var. tıkladıgın linke gitmiyor belli bi süre sonra. kalıyor aynı sayfada.linke tıklamak için sayfayı yenileyip hızlı bi şekilde linke tıklamam gerekiyor. anca yönlendiriyor. modemi de resledim olmuyor.baglantım da güzel. neden böyle oluyor ? Bunu hallederseniz sevinirim 30 k stat düştüm 1 günde tetikçilik yaparken çünkü lanet linkler çalışmıyor -_-

Guest

Admin kardeş oyunda mesaj simgesi ışığı kendi kendine yanıyor bir de mesajlar sürekli ben komut vermeden kendi kendine siliniyor. Bunun bir çaresine bakılacak mı acaba ? teşekkürler..

Quote Originally Posted by fitnessthetic View Post
    admin ya bakarsan sevinirim hangi tarayıcı olursa olsun thecrimste dünden beri bi hata var. tıkladıgın linke gitmiyor belli bi süre sonra. kalıyor aynı sayfada.linke tıklamak için sayfayı yenileyip hızlı bi şekilde linke tıklamam gerekiyor. anca yönlendiriyor. modemi de resledim olmuyor.baglantım da güzel. neden böyle oluyor ? Bunu hallederseniz sevinirim 30 k stat düştüm 1 günde tetikçilik yaparken çünkü lanet linkler çalışmıyor -_-

İlk sorun için çerezleri silip, geçmişi temizlersen sorunun çözüleceğine inanıyorum. İkinci sorun ise sıkça başımıza gelen bir şey, yetkili arkadaşlara bildireceğim.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

merhaba kardeşim saygınlık 1905 bira fabrikası vs gibi fabrikalar almak istiyorum ama tolerans ve zekanız yeterli değil diyor tolerans 2135 küsürlerde zekada 1425 fahişe konağı genel evde almaya çalışıyorum oda olmuyor en fazla 0 eve sahip olabilirsiniz gibi saçma saçma şeyler diyor anlayabilmiş değilim yardımcı olabilirsen sevinirim şimdiden teşekkürler.

Guest

pzevenk olursan genel ev alma oranın yükseliyor seviyene göre , bina olayıda tam stat bölümünü unuttum ama zeka ve tol göre zaten o civarlarda alabilirsin zekanı ve tolunu arttır daha fazla al oyunun kuralı böyle

Guest

Bu ne iştir hacı kill kastık sıralamada yokuz