Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 56 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Quote Originally Posted by trkomando View Post
    s.a arkadaşim bi sorum olucakti
    clon kasarken tavşan modu yapmazsam ban yermiyim ?
    Eğer birden fazla oyuncu varsa evet yersin. Ama tek basına tek bi ip den girersen clonlara yemezsin. Ama sen yinede tavşan yap

Guest

Default Soru

arkadaslar acil yardım lütfen oyuna girerken başarıyla çıkış yapıldı gibi bir sorunla karşılaşıyorum acil yardımlarınızı bekliyorum...

Guest

Quote Originally Posted by xxpisiko41xx View Post
    arkadaslar acil yardım lütfen oyuna girerken başarıyla çıkış yapıldı gibi bir sorunla karşılaşıyorum acil yardımlarınızı bekliyorum...
    Bu durumu supporta rapor edersen yardımcı olabilirim.

Guest

bunu nasıl yapacağım acaba ?

Guest

Teşekkürler supporta raporu yolladım .

Guest

hıper market soyan bı adamın powerı 2700 oluyo bu adam aynı zamanda cete soygunu olan ss yı yapabılırmı ? bazı sıtelerde hesaplıyodum cete soygununa gelınce powerı dusuk verıyor ? acaba cete soygununda power nasıl hesaplanıyor

Guest

Quote Originally Posted by darksea52 View Post
    hıper market soyan bı adamın powerı 2700 oluyo bu adam aynı zamanda cete soygunu olan ss yı yapabılırmı ? bazı sıtelerde hesaplıyodum cete soygununa gelınce powerı dusuk verıyor ? acaba cete soygununda power nasıl hesaplanıyor
    thecrims.name sitesine gir arkadaşim hesap hatasini ortadan kaldirmiş olursun orda kuvvet zeka tolerans falan gir o hesaplar

Guest

Eger poweri 2700 üzeri ise çete soygunu olarak ss de yapabilir çete poweri ile kişisel power farklı oldugu için çete poweri kişisel power den daha düşük.

Guest

yane zorluk 4500 oldugunda 7 kısının toplam powerı mı 4500 olmalı. tctabutcu cok oldu ama mazur gor oyunu adam gıbı oynamak ısıtıyoruz bı seyler ogrenmek ıcın

Guest

yane zorluk 4500 oldugunda 7 kısının toplam powerı mı 4500 olmalı. tctabutcu cok oldu ama mazur gor oyunu adam gıbı oynamak ısıtıyoruz bı seyler ogrenmek ıcın
    Yok kardeşim est. görevimiz.

Hayır 7 kişinin toplamı değil her bir üyenın powerinin 4500 olması gerekiyor. Bir üye bile eksikse poweri çete hapis olur.