Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 34 of 56 FirstFirst ... 24323334353644 ... LastLast
Results 331 to 340 of 559

Thread: Soru-Cevap

deagle bir silah çeşididir. Silah tüccarına girip " silahlarını yönet " butonuna tıklayıp silahlarını ayarlabilirsin.

Slm arkadasim bu tawsan modu nedir beni bir ay din la tir misiniz ? + Towelday nedir ne yapabilirim towelday ne ise yarar yani ,?

Merhaba Serdoza,

Tavşan hesap modu? Bunu nerden gördün? Tavşan hesap önceden kullanılan bir sistemdi. Hesap listede yer almaz, birden fazla kişi bu hesabı kullanabilirdi. Şu anda böyle bir sistem yok.

Towelday, yeni bir bireysel soygunu aktif hale getirdi. Adı "Zaphod Beeblebrox".
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Merhaba Serdoza ;
    Towelday aslında "Douglas Adams" adlı şairin ölümünden sonra hayranlarının onun anısına dünya çapında her 25 mayısta düzenlediği bir etkinliktir. The Crims'de ise bu etkinlik özel bir soygunla gerçekleşiyor. Tekli soygun sekmesinde özel bir soygun mevcut bu gün için. Standart şekilde %50 enerji , 50.000 zorluk puanı istiyor. $1,025,100 - $1,377,000 arası bir ödül veriyor.

Rabbit mod / Tavşan modu :
    The Crims'in eski dönemlerinde klonlu / birden çok hesaplı oynanabiliyordu. Kişinin kendisine fayda sağlamak üzere açtığı yan hesaplarına ise "rabbit / tavşan" deniliyordu.
    Tavşanlar saygınlıkları bakımından listede görülmüyordu.

Eğer tavşan modunu kullanmak / klonlu şekilde kasmak istiyorsan The Crims Classic'i oynayabilirsin.
    http://classic.thecrims.com/

Guest

Emre bro benim thecrims de hesap vardı ben bunu bi olaya kızıp inaktif ettim şimdi tekrar aktif etmek istiyorum support ile temas kurun diyor galiba sen supportsun yardım eder misin..teşekkürler..

Merhaba Adife;
    Bize kapattığın hesabının ID'si , kayıtlı olduğu maili ve diğer bilgilerini ticket olarak atarsan yardımcı olabiliriz.
    Ancak 1 veya birden fazla sezon önce hesabını sildiysen geri aktif etme şansımız yok.

İyi oyunlar

Merhabalar, kolay gelsin. Bir sorum olacak... Sezon basinda Liman kismindan gelecek gemiyi ogrendim fakat gemi geldigi gun satis yapmadim. Sabahinda uyandigimda Limanda 17. gun gelecek olan uyusturucuyu haber veriyordu ayrica haber ver secenegi de acikti. Gelecek olan gemiye bu sefer satis yapmayi istersem, haber ver secenegine tekrar tiklamam gerekli mi yoksa oyun 6. gun Asprin satisi yapmadigim icin mi bana bu sansi veriyor ? Vip uyeligim bulunmamasina ragmen bu gemiden haberdar oldugum icin kafam karisti ve oyun hatasi olup olmadigini da merak etmekteyim.

KoFTeMaN

Merhaba Kofteman
    Gemiler sadece o gün için geçerli olur. Bu sezondan itibaren gelecek gemileri kredi vermeden öğrenebiliyoruz. Ancak eski sezonlar gibi kredisiz bir şekilde %10 ekstra kazanç sağlayamıyoruz. Limandaki haber ver butonu gelecek gemi için %10 ekstra kazanç özelliğini aktive ediyor. Yani birdaha gelecek gemiye satacağınız ürünler liman fiyatının %10 fazlası oluyor.
    Eğer gelen gemiyi kaçırdıysanız eski gemiye elinizdeki malı satma şansınız yok (ilerde tekrar gelmediği sürece).
    Ancak limana gelen uyuşturucunun fiyatı arttığından ötürü tüccara dahi satsanız zarar etmeyeceksinizdir.

Guest

iyi günler,

oyuna giriyorum kullanıcı adı ve şifre ile beni hemen geri atıyor.Aynı anda iki yerden oturum açamazsınız diyor..Ama bende zaten tek bir yerden oturum açmaya çalışıyorum.
    Bilgisayardan girince direkt atıyor ancak telefondan girdiğim zaman hiçbir sıkıntı yok.
    Artık bilgisayardan neden giremiyorum?

Merhaba
    Çerezlerinizle ilgili bir sıkıntı olabilir. Geçmişi temizledikten sonra deneyip tekrar bir sorun oluşması halinde bize ticket atar mısınız ?

Quote Originally Posted by KRALHSYN View Post
    iyi günler,

oyuna giriyorum kullanıcı adı ve şifre ile beni hemen geri atıyor.Aynı anda iki yerden oturum açamazsınız diyor..Ama bende zaten tek bir yerden oturum açmaya çalışıyorum.
    Bilgisayardan girince direkt atıyor ancak telefondan girdiğim zaman hiçbir sıkıntı yok.
    Artık bilgisayardan neden giremiyorum?