Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 12 of 56 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

arkadaşlar kontak nedir meydanda hep soruyorlar

Guest

kontak = ilişki = kanka, kontak oldumu adam sana dalar çete daveti atar yada öyle durur tamamen güven ile alakalı bir olay

Guest

Para ile stat almaya kalktığımda sürekli bir sınır var. Hemşire izin vermedi gibisinden. Bu sınır neye göre koyuluyor? Maximum ne kadar alabiliriz?

Guest

Quote Originally Posted by beardy View Post
    Para ile stat almaya kalktığımda sürekli bir sınır var. Hemşire izin vermedi gibisinden. Bu sınır neye göre koyuluyor? Maximum ne kadar alabiliriz?
    bu sınır senin hesabindaki stata göre değişir. Örneğin hesabinda hesabinde 4k stat varsa tüm haplardan 99 tane alabilirsin günlük limiti oyun kendi beliler

Guest

ketamin binam var 95 tane fakat uyusturucu vermiyor 4 crims günüdür. maksimum sayıda bina aldım ondan olabilir mi ?

Guest

Quote Originally Posted by mumyciq View Post
    ketamin binam var 95 tane fakat uyusturucu vermiyor 4 crims günüdür. maksimum sayıda bina aldım ondan olabilir mi ?
    Hesabında para yoktur binaların üretime devam edebilmesi için hesapta para bırakmalısın tüm parayı bankaya yatırma yada hesabında hiç para yoksa para kas

Guest

Arkadaşlar soygunlarin levelini arttirmak için cetenin 35000 sayginlik olmasini istiyor bu ne demek ???

Guest

Quote Originally Posted by zeynelsancax View Post
    Arkadaşlar soygunlarin levelini arttirmak için cetenin 35000 sayginlik olmasini istiyor bu ne demek ???
    üyesi olduğun çetenin 35.000 saygınlığının olması gerekiyor

Guest

Arkadaşlar iyi günler ;

Ben bir görev aldım ama istediklerinide toplamam rağmen görevi tamamlamıyorum.Görevi sürekli baştan veriyor...

Araştırmayı kabul ettin
    Kolej Hangover, 5 bölümde 1.
    ''Arkamda duran adamları görüyor musun? Onlar bütünüyle bir futbol takımı gibi ve kendilerini kazanılmış bir güç gibi görünüyorlar. Dün onlar partidelerdi, Southill piçlerine karşı aldıkları galibiyeti kutluyorlardı. Partinin dozunu biraz kaçırdık. Onlar birşey hatırlamıyor, ama görünüşe göre onlar bazı yerel bayileri ve hatta gece klüplerini soydular. Şimdi, bizim en iyi defansımız kaçırıldı ve bu çocuk burada yok. Rus Uyuşturucu Kralına bir milyon dolar borçlu olduğunu yazan bir mesaj bulduk telefonunda ve belirlenen süre içinde parayı ödemezsek takımın geri kalanında erken kıyamet yaşayacağını belirtmiş.
    İlk olarak, git biraz silah ve onlar için koruma al yani onların para yapma soygunlarına başlarlar

Bana aşşağıdaki silah(ları) ver.
    5 Beyzbol sopası
    2 Pompalı tüfek
    1 Sniper
    7 AK 47
    3 Uzi
    5 Glock
    Bana aşşağıdaki zırh(ları) ver.
    15 Deri ceket
    Gereksinimler yerine getirildi, devam etmek için butona tıkla

Hepsini satın almama rağmen yine de görevi tekrar tekrar veriyor , nasıl bir çözüm yolu sunabilirsiniz ?

Guest

İyi geceler beyler ara sokak gorevlerinden birini yaparken bir sıkıntı çıktı yardım edebilir misiniz?

Mafya Oğlu, 6 bölümde 2.
    ''Rus uyuşturucu kralı Don'un oğlunu kimin öldürdüğüne dair bilgileri varmış. Çünkü suç patronları arasında çekişme var ve bu bilgiyi bedavaya vereceğini sanmıyorum. Rus uyuşturucu kralının evinin çevresinde ol ve birşeyler bulabilirsen bunlar işe yarar olabilir.''

Potansiyelini kanıtlama ve soygun zamanı. "Rus uyuşturucu kralı" [times_need] kere.
    1 taneden 0 tanesini yaptın.

Bu soygunu nasıl yapacağımı bilmiyorum soygunlarda çıkmadı sabotaja filan da baktım orda da yok oyun kaynaklı bir hata mı acaba eğer öyleyse ne yapmalıyım?