Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 53 of 56 FirstFirst ... 3435152535455 ... LastLast
Results 521 to 530 of 559

Thread: Soru-Cevap

Yıllardır oynamıyordum birçok değişiklik olmuş gelecek sezona başlama düşüncesindeyim yalnız bir sorum olacak. Çete soygunlarına aktif olarak katılmadan bireysel oynayarak başarı elde etmek hayal mi hala. Eskiden öyleydi o yüzden soruyorum iş hayatımdan dolayı bireysel surekli oynayabilirim ama çete ile soygun atamam.

Selam Ulkucuhareket,

Bu oyunun bir parçası da çeteler olduğundan dolayı, çetelerin kazananlardaki rolü tabii ki vardır.

Fakat tekli oyunla da kazanmak konusunda imkanlar vardır.

Ama her ihtimalde çete soygununa ihtiyaç olacaktır, seviyeler için çete soygunu gereklilikleri olduğundan dolayı.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

Quote Originally Posted by eagleking52 View Post
    Selam Ulkucuhareket,

Bu oyunun bir parçası da çeteler olduğundan dolayı, çetelerin kazananlardaki rolü tabii ki vardır.

Fakat tekli oyunla da kazanmak konusunda imkanlar vardır.

Ama her ihtimalde çete soygununa ihtiyaç olacaktır, seviyeler için çete soygunu gereklilikleri olduğundan dolayı.
    Bir sorum daha olacak hocam son sezonlarda Türkler Top1 neden olamıyor oynamasam bile takip ediyorum ama çok görmedim Top1. Bunun sebebi nedir?

Quote Originally Posted by ulkucuhareket06 View Post
    Bir sorum daha olacak hocam son sezonlarda Türkler Top1 neden olamıyor oynamasam bile takip ediyorum ama çok görmedim Top1. Bunun sebebi nedir?
    Top1 olacak oyuncular top1 e oynamamış olabilir. Türkiyeden yine kazananlar çıktı fakat her sezon birileri bu kadar başarılı oynamayı başaramıyor maalesef.
    Your Sincerely
    ----------------
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]

Selam herkese şuanda mobil veriden yazıyorum eskiden yapmıyordu ama dünden beri ''bu siteye ulaşılamıyor'' türü hatalar veriyor çerezleri siliyorum modemi kapatıp resetliyorum herşeyi kapatıp baştan sekme açıyorum olmuyor operadan mozilladanda aynı yardımcı olursanız sevinirim not: dns ayarlarını filanda değiştirdim

Merhaba

Adblocking varsa bilgisayarında veya telefonunda kaldırmanı tavsiye ederim.
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]

Arkadaşlar bölgeler konusunda daha detaylı bilgi verebilecek olan varmı?

bölgelere geçmek için saldırı gücü 120000 isteniliyor. peki içeride boş bir yere saldırı yapabilmek için saldırı gücü ne olmalıdır?

Selam yanki88,

!20.000 güce ulaştıktan sonra caddelere girdiğinde, eğer caddelerde/sokaklarda BOT HESAPLARI varsa, bu bot hesaplarının saldırı gücü orada gösterilmekte. Hangisine saldıracağına karar verebilirsin.

Fakat bir oyuncu tarafından alınan ve kontrolü gerçek bir oyuncuda olanlarda, oyuncuların nicklerini ve saygınlıklarını görebilirsin.

Eğer sokak/caddenin bonusu olan oyuncu VIP3 kullanıcısı ise, isimlerini ve saygınlıklarını da göremezsin. Anonim olarak görüntülenir.

Kısacası, rastgele saldırmak durumunda kalırsın. Senden güçlülerse kaybedersin, güçsüzlerse, sen kazanırsın.
    Your Sincerely
    ----------------
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]

Benim gördüğüm ananymous yazan demekki VIP3 teşekkürler yeteri kadar aydınlatıcı oldu.

Arkadaşlar Çete soygunları sıralamasını biri paylaşabilirmi ?

Hangi seviye ve güç hangi soygun olacak şekilde? forumda bulamadım. eğer varsa linkte atabilir.

Ayrıca Barda karşılaştığım birine karşılık bardan çıkıyorum. ama daha sonra alakasız bir anda çete saldırısı yiyorum. bu nasıl oluyor?