Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 19 of 56 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

support a ticket attım ama türkce yok ingilizce attım aynı sorundan müzderipim 4 arkadas cafede bann yedik varmı böyle bisey ya :S 2 saattir supporttan cevap bekliyorum napmıslar güzelim oyunu ya :S ne zaman cevap gelir bilgisi olan mod admin ? 5 sene önce bıraktım oyunu tekrar basladık 2 gündür sabah aksam kasıyom olaya bak bann attılar ip lere bakıp saygınlık yükselisini yada power artısını kontrol etsinler kac klon saldırtmısım bakalım :S oyunun yaptıgı ayıp yemin ederim bi cözüm bulunması lazım :S
    Last edited by ruddytower; 08-11-2012 at 04:24 PM.

Cafeden girersen tabi ban yersin çok normal tek modem varsa tek id olmak zorunda geri kalanlar klona giriyor ve ban yiyorsunuz böyle boşa itiraz etme bişey çıkmaz aç yeni hesap 1 tane sadece sen oynamaya devam et . Ayrıca supportta türkçe kısmı da var sen görmemişsin !

Guest

sen orjinal tribalmisin ? oysan N0Stress ben DT den 75k say 21k power kastım egitimlerle :S nasıl acim sıfırdan ya haksız yere yedim bannı 20 kere ticket attıcam gerekirse. emek bu klonla kasmıoz biz ayrıca o toptaki elemanlar klonsuz kastılarsa adam degilim bann yersem admin tanıdık acarlar yardır mode kas bize gelince ac yeniden kas kolaydı iyi bilirsin basta adam gibi kasmazsan sonra bisey olmuyor oyunun kuralı bu ! ve ayrıca ticket yerindede türkce yok 6 dil var 6 support mecburen ingilizceyi sectim :S
    Last edited by ruddytower; 08-11-2012 at 04:45 PM.

Türkçe support vardı şu an ben de baktım da kaldırılmış konuşurum burakla neden kaldırılmış diye . Ama bildiğim tek şey var senin ban açılmıcak

Guest

neden öyle dedin simdi

Guest

zaten ne ilgilenen admin var ne maillere bakan bos beles yasıyolar mod adminim diye :S

Guest

Kardeşim banlarla ilgili sorunun varsa türkce supporta rapor etmiceksin zaten orada yazıyo abuse - complaints only diye bi yer var oraya türkce yaz zaten diğer adminler bana yonlendırır bunu ayrıca banlarla ilgili forumda konusmuyoruz biz yanı foruma istedigin kadar banlandım yaz kimse ilgilenmez.

Guest

beyler ben bı tane whorehouse satın aldım ama kullanamıyorum.nasıl yapıcam?

Quote Originally Posted by zaf View Post
    beyler ben bı tane whorehouse satın aldım ama kullanamıyorum.nasıl yapıcam?
    Genelevler artık sadece satın alabileceğin fahişe sayısını belirliyor enerjini doldurmak için gece kulüplerini kullanmalısın.

Guest

Quote Originally Posted by tribalenfeksiyon View Post
    Genelevler artık sadece satın alabileceğin fahişe sayısını belirliyor enerjini doldurmak için gece kulüplerini kullanmalısın.
    yani genelevler kalkti mi ?