Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 23 of 56 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 221 to 230 of 559

Thread: Soru-Cevap

oyunun 56 57 58 gibi çok biletin oldugu döneme dönme ihtimali varmı ?

Sezonluk degişiklikler oluyor gördügün gibi kardesım eskiden klon vardı simdi klon yok gelme ihtimali de yok mesela onun mesela suan sanırsam 5-6 sezondur en az cover var onuda kaldırırlar şuAN ki bilet sistemi tutmus gibi degişmeyebilir ama belli de olmaz bilet hakkında yenilikler istiyorsan discuss bölümünden önerini verebilirsin

Guest

admin biz bu oyuna neden giremiyoruz abi saçma sapan bi hata veriyo You have been logged out because an unauthorized script has been detected in your browser, hence breaking rule #5. Please disable all tampering scripts such as Grease Monkey and ad blockers (Greasemonkey,AdBlock,iMacros,SplitScreen,Auto Refresh Plus,Tampermonkey etc) in order to play.
    bunu acil cözmeni istiyorum!!!

Quote Originally Posted by Uzm35 View Post
    admin biz bu oyuna neden giremiyoruz abi saçma sapan bi hata veriyo You have been logged out because an unauthorized script has been detected in your browser, hence breaking rule #5. Please disable all tampering scripts such as Grease Monkey and ad blockers (Greasemonkey,AdBlock,iMacros,SplitScreen,Auto Refresh Plus,Tampermonkey etc) in order to play.
    bunu acil cözmeni istiyorum!!!
    Kullandığın tarayıcıda veya bilgisayarında yüklü olan reklam önleyici programlar, sürekli yenileme yapan uygulamalar gibi uygulamalar yüzünden hesabından otomatik çıkış yapılıyor. Bu uygulamaları kapatarak giriş yapabilirsin aksi halde hesabın banlanabilir.

Guest

ben bir seyi anlayamıyorum mesela yerel piçleri 20 kez ust uste soydum ama sonra 21. de habse dustum nasıl oluyor bu olay acıklarmısınız

20 kere soyduktan sonra hapse girdisen ya bug va rdır yada büyük ihtimal yeni gün e girdi sen soygun atarken soygun poweri yükselmiş olabilir polis takviyesi le

Guest

Merhaba ben kayıt oldum fakat bulunduğum çardan pek memnun olmadıgım için kayıtı sildim şimdi tekrardan kayıt olmak istedigimde ''Bir sezon içerisinde aynı IP üzerinden sadece 1 kez hesaplara girebilirsin'' sorunuyla karsılasıyorum .[Baska kullanıcım yok ve giriş yapamıyorum ]Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, sorunun cevabını açtığın başlıkta belirttim.

Guest

arkasdaşlar neden oyunda fahişe alamıyoruz ?

Quote Originally Posted by omer324125 View Post
    arkasdaşlar neden oyunda fahişe alamıyoruz ?
    Büyük ihtimalle genelevin olmadığından alamıyorsundur. İş kısmına girerek genelev satın alarak dene istersen . ( Genelevler sahip olabileceğin fahişe sayısını belirler )