Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 11 of 56 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Quote Originally Posted by SurmeneLee View Post
    Mrb oyuna dun başladım n79 nokia simbian sistemi telefonum var operayı desteklemiyor oyun firefox istiyor konu hakkında bilgi verebilirmisiniz.Birde başka sorum olcakdı faişeden mıkrop kaptım kac dk veya gunde iyileşirim saygılar.
    merhaba oyuna girebilmek için symbian sistemi telefonların kendi browserlarında giremezsiniz fakat nokia ovi marketten başka bir browser indirerek (opera hariç) girebilirsiniz ( denedim ) / fahişeden virüs kapmanda iyileşme zamanı kesin değildir fakat 1 gerçek saat = 4 the crims saati böyle hesaplayabilirsin.

Guest

arkadaslar vip+mafia paketini oyuna girdikten sonra nasıl alıcaz

Guest

mafia + vip paketini oyuna girdikten sonra satın alamazsın fakat sadece vip alabilirsin bunuda VIP sayfasında bulabilirsin. kredilerinin altından

Guest

Default Yardım edebilcek biri var mıdır acabaa ?

Size sorum bir olacak. Tavşan modu hakkında beni biraz bilgilendirir misiniz ? Bu oyunu farklı tarihlerde oynadım ancak pek deneyimli bir oyuncu değilim. Sadece hastaneye girmeme vb. taktikleri biraz biliyorum. Farklı rumuzlarım var ancak şu clon olayını pek anlamış değilim. Bu oyunda bir itibar kazanmak için bu clon olayını 4 4 lük yapmak gerektiği için güvenli hesap oluşturmamız lazım galiba. İşte bu güvenli hesap olayını tavşan modunu kurarak sağlıyoruz. Bu konu hakkında biraz bilgi istiyorum. Saygılarımla...

Guest

tavşan hesap istatistiklerde görünmez yani kural 2 3 4 den ban yeme ihtimalin kalmaz tavşan hesaplarda güvenli verme zorunluluğunda yoktur paylaşılabilir hesap oluyor onlar

Guest

Default Yardım Acilll !

yahu anlamıyorum saygınlıgım 2800 powerım 3150 lerde gel gelelim hipermarket soymuyor lütfen bi yardımcı olun :cry
    Last edited by DirtymoneY; 08-05-2011 at 03:32 PM.

Guest

wearethechampion kardeşim saolasın bilgilendirme için

Guest

Quote Originally Posted by DirtymoneY View Post
    yahu anlamıyorum saygınlıgım 2800 powerım 3150 lerde gel gelelim hipermarket soymuyor lütfen bi yardımcı olun :cry
    [kuvvet + zeka + tolerans] / 4 x 1,3 + [ kuvvet + zeka + tolerans ] / 4 soyguncu hesap için

[ kuvvet + zeka + tolerans ] / 4 + [ kuvvet + zeka + tolerans ] / 4 diğer karakterler için bu şekilde hesaplarsan sorun çıkarmaz

Guest

Quote Originally Posted by wearethechampion View Post
    [kuvvet + zeka + tolerans] / 4 x 1,3 + [ kuvvet + zeka + tolerans ] / 4 soyguncu hesap için

[ kuvvet + zeka + tolerans ] / 4 + [ kuvvet + zeka + tolerans ] / 4 diğer karakterler için bu şekilde hesaplarsan sorun çıkarmaz
    Ben crims.biz den hesaplıyorum calculator dan karakteri giriyorum zeka tolerans kuvvet gırıyorum hesaplayınca hıpermarkete dalabırsın dıyor ama oyun ıcınde dalınca hapıse dusuyorum ılgınc bı sorun yanı

Guest

Quote Originally Posted by DirtymoneY View Post
    Ben crims.biz den hesaplıyorum calculator dan karakteri giriyorum zeka tolerans kuvvet gırıyorum hesaplayınca hıpermarkete dalabırsın dıyor ama oyun ıcınde dalınca hapıse dusuyorum ılgınc bı sorun yanı
    Forumda hesap makinesi programı var .