Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 13 of 56 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Quote Originally Posted by baal08 View Post
    İyi geceler beyler ara sokak gorevlerinden birini yaparken bir sıkıntı çıktı yardım edebilir misiniz?

Mafya Oğlu, 6 bölümde 2.
    ''Rus uyuşturucu kralı Don'un oğlunu kimin öldürdüğüne dair bilgileri varmış. Çünkü suç patronları arasında çekişme var ve bu bilgiyi bedavaya vereceğini sanmıyorum. Rus uyuşturucu kralının evinin çevresinde ol ve birşeyler bulabilirsen bunlar işe yarar olabilir.''

Potansiyelini kanıtlama ve soygun zamanı. "Rus uyuşturucu kralı" [times_need] kere.
    1 taneden 0 tanesini yaptın.

Bu soygunu nasıl yapacağımı bilmiyorum soygunlarda çıkmadı sabotaja filan da baktım orda da yok oyun kaynaklı bir hata mı acaba eğer öyleyse ne yapmalıyım?
    Seviye atlamalısın seviyeleri atladıkça yeni soygunlar açılacak

Guest

Default İstemediğim bi sebepten dolayı ban yedim :(

Dün arkadaşım için kendime ait bi hesap açıp ona kastım kendi hesabımda var fakat bu sabah hesabıma girdiğimde ban yedim aynı ip den giriyorum diye bi çözüm bulabilir misiniz?

Guest

S.a beyler , süreli ban yedim ve tarihi 2012 - 02-06 13.41:54 te açılması gerekiyordu. 13.42 de hesabıma girmeyi denedim ama yine hesabım süreli ban yemiş gibi gözüküyor , nasıl tekrar oyuna girebilirim ?

Guest

Slm arkadaşlar bu oyunu ilk 4 yıl önce oynamıştım 1 ay kadar sonra askere gittim ve bıraktım bir kaç gün önce yeniden başladım fakat en son araba galerisi soygunu yapabiliyorum çete üyesi olmam gerekiyomuş kimseyi tanımıyorum oyunda çeteye girmek istediğimde de dayak yiyip hastanelik oluyorum eğer böyle devam ederse oyunu bırakıcam yardımcı olursanız sevinirim tşklr

Guest

Quote Originally Posted by lord24 View Post
    Slm arkadaşlar bu oyunu ilk 4 yıl önce oynamıştım 1 ay kadar sonra askere gittim ve bıraktım bir kaç gün önce yeniden başladım fakat en son araba galerisi soygunu yapabiliyorum çete üyesi olmam gerekiyomuş kimseyi tanımıyorum oyunda çeteye girmek istediğimde de dayak yiyip hastanelik oluyorum eğer böyle devam ederse oyunu bırakıcam yardımcı olursanız sevinirim tşklr
    arkadaş edinmeye çalışmalısın msn, skype gibi ağlarıda kullanabilirsin en iyi yöntem olabilir. meydanı kullanarak fazla sonuç elde edemezsin.

Guest

Yaşlı Rus Mafyasına oyuna dönmesi için yardım et. bunu nereden yapacağız?

Guest

danışman olduktan sonra soygun levellerini gösteren yazı kayboldu gerekli gereksinimleri göremiyorum bu zamanla geçer mi ?nasıl düzelcek ?

Guest

Quote Originally Posted by meec View Post
    danışman olduktan sonra soygun levellerini gösteren yazı kayboldu gerekli gereksinimleri göremiyorum bu zamanla geçer mi ?nasıl düzelcek ?
    Danışman seviyesinden sonra artık tekli soygun yok .. Herhangi bi hata yok yani soygunlar orda bitiyor

Guest

merhaba
    biz yurtta kalıyoruz
    oda arkadaşımla aynı anda giremiyoruz oyuna kablosuz modem var ikimiz de ona bağlandığımız için
    başka da modem yok
    aynı anda nasıl girebiliriz ?

Guest

Default yardım

ben oyuna yeni başladım genel eve gitmek stiyorum barda sürekli dövülüyorum ama gece hayatına bastığımda sadece barlar çıkıyor genel evler çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim üst üste 3 kez dayak yedim 2 kezde aşırı dozdan hastaneye düştüm