Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 14 of 56 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Quote Originally Posted by crips View Post
    ben oyuna yeni başladım genel eve gitmek stiyorum barda sürekli dövülüyorum ama gece hayatına bastığımda sadece barlar çıkıyor genel evler çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim üst üste 3 kez dayak yedim 2 kezde aşırı dozdan hastaneye düştüm
    Oyundan geneleve girişler kaldırıldı bardan enerjini doldurmak zorundasın daha dikkatli ol girer çıkarken yapıcak bişey yok

Guest

tctabutcu ben ve 2 üniversite arkadasım aynı evdeyiz ama crims oynayamıyoruz 1den fazla car acılınca clon deniliyor ve banlanıyoruz yardım

Guest

Default öldürme ???

Merhaba dövüş meydanında ki insanlara meydan okuyorum ve sonra nasıl dövüşülecek anlamıyorum ,barda ve gece klübündeki insanları nasıl döveceğimi bilmiyorum adam öldürme konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim.

Guest

Kardeşim birde evde ki arkadaşlar da hesap açmak istiyor hatta birisi açtı banlanmamak için ne yapmak gerekiyo

Guest

Default mrb

ben enerji dolumu için fahişelere gidemiyorum nerden gidiliyor tam olarak gece ortamında bulamadım lutfen yardımcı olurmusunuz

Guest

Şu çete saygınlığı olayı nasıl oluyor ? Bizim çetenin saygınlık toplamı 35000'in üstünde ama seviye atlayamıyorum

Guest

Quote Originally Posted by berk1290 View Post
    tctabutcu ben ve 2 üniversite arkadasım aynı evdeyiz ama crims oynayamıyoruz 1den fazla car acılınca clon deniliyor ve banlanıyoruz yardım
    Aynı modemden internete bağlandığınız için sıkıntı oluyor tek bir hesap açıp hepiniz onla oynayın

Guest

Quote Originally Posted by huso09 View Post
    Merhaba dövüş meydanında ki insanlara meydan okuyorum ve sonra nasıl dövüşülecek anlamıyorum ,barda ve gece klübündeki insanları nasıl döveceğimi bilmiyorum adam öldürme konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim.
    Dövüş meydanından adamın yazısınn yanında sarı işaret var onu kullanarak meydan okuyabiliyorsun. Sana meydan okuyanlara yada gece kulübünde karşılaştıklarınla ise saldırı bölümünden dövüşebilirsin

Guest

Quote Originally Posted by napoly10 View Post
    ben enerji dolumu için fahişelere gidemiyorum nerden gidiliyor tam olarak gece ortamında bulamadım lutfen yardımcı olurmusunuz
    Genelevler oyundan kaldırıldı barları kullanarak enerjini fullemelisin ..

Guest

Quote Originally Posted by ygtdry View Post
    Şu çete saygınlığı olayı nasıl oluyor ? Bizim çetenin saygınlık toplamı 35000'in üstünde ama seviye atlayamıyorum
    Çeteler oyunun çift saatlerinde güncellenir yenilemeyi beklemelisin istatistiklerden takip edebilirsin çetenin saygınlığını .