Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 20 of 56 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast
Results 191 to 200 of 559

Thread: Soru-Cevap

Quote Originally Posted by XSlim View Post
    yani genelevler kalkti mi ?
    evet şuan için genel ev sistemi kullanılmıyor

Default bankaya para yatırsam 99 uncu gün 103 üncü gün alabilirmiyim faizi :);)

99 uncu gün yatırım yapsam 103 üncü gün alabilirmiyim paramı yoksa para yanarmı içerde

evet paranı geri alabilirsin.

Guest

Benim çarım meydandan banlandı kaç günde geçer bu ban 3 gündür falan duruyor.

Meydan banları uzun süreli olmuyor en kısa sürede açılır.

Guest

merhaba ben bu oyunu eskiden de oynuyordum ozaman genevler ve barlar açıktı yani çok fazla vardı mesela genelevde fahişelerle birlikte olabiliyorduk veya bardan uyuşturucu alıp kullanabiliyorduk... ama şimdi yapamıyorum neden????? ya da nasıl yaparım lütfen yardım edin

Quote Originally Posted by nigita View Post
    merhaba ben bu oyunu eskiden de oynuyordum ozaman genevler ve barlar açıktı yani çok fazla vardı mesela genelevde fahişelerle birlikte olabiliyorduk veya bardan uyuşturucu alıp kullanabiliyorduk... ama şimdi yapamıyorum neden????? ya da nasıl yaparım lütfen yardım edin
    Oyundan genelevler sayfası kaldırıldı. Barlar sayfası ise hala açık. Herhangi bir bara girip uyuşturucu alabilirsin.

Guest

Genelev sayfasi neden kaldirildi ?? Ayrica tekrar genelev sayfasi acilicak mi ?? Acilacak ise ne zaman ?? Ordan enerji almak daha hizli ve ucuzdu....

Quote Originally Posted by nigita View Post
    Genelev sayfasi neden kaldirildi ?? Ayrica tekrar genelev sayfasi acilicak mi ?? Acilacak ise ne zaman ?? Ordan enerji almak daha hizli ve ucuzdu....
    Henüz genelevlerin açılması söz konusu değildir. Yeni sisteme alışman gerekecek.

Guest

Arkadaşlar ben Rave party aldım.Fakat hiç müşteri gelmiyor. Arkadaşıma da sordum gözüküyomu mekanım diye gözükmüyo dedi. Arkadaşın saygınlık 2 Rave party azami saygınlık 200 yaptım ama gözükmüyomuş neden olabilir ?