Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 25 of 56 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast
Results 241 to 250 of 559

Thread: Soru-Cevap

Quote Originally Posted by caz10 View Post
    maalesef yok :/
    Bu konu hakkında support.thecrims.com 'a bilet gönder, sorununu yeni sezon başlamadan çözelim.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

Oyundaki her bir stat ne işe yarar?

Guest

Default şifre

Arkadaşlar buraya girerken kullanıcı adı şifre kabul etti fakat oyuna girerken kabul etmiyor. server 7 de açmıştım üyelik. yardım ederseniz sevinirim. şifreyi yanlış yazıyorumdur diye tekrar şifre istedim o şifreyide kabul etmedi. hesap 2 dir kilitleniyor 2 saattir girmeye çalışıyorum. yardım edebilirmisiniz bug ta flnmı kaldı acaba hesap?
    Last edited by lalapasa; 12-30-2013 at 02:31 PM.

Guest

Merhaba benim sorunum hesabimda 190 tane ayni binam var ve uretilen 2 milyon kusur yan hesabimdada ayni.binadan 130 tane var be uretildigi miktar 4milyon civari. Ne olucak bilmiyorum yardim edebilirmisiniz ?

Guest

ticket attım ne zaman yanıt gelir ? :/

Guest

sa *AYYILDIZ* adındaki çetem istatiklerde gorunmuyor DAHA once amerikada kurmuştuk SONRA tr Olarak güncelledik AMA Hala istatiklerde gorunmuyor bunun sebebini VEYA çözümünü bilen var mı?

Guest

selamun aleyküm. admin çete bulmam lazım ama bi türlü bulamıyorum. bulamıyorum derken yerini bulamadım. kendim mi yapacağım artık nasıl olacak bilgi verir misin? teşekkür ederim

Quote Originally Posted by Netenes1 View Post
    Oyundaki her bir stat ne işe yarar?
    Merhaba Netenes1,

Burada bulunan oyun kılavuzunu okuyarak bilgi edinebilirsin.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Quote Originally Posted by lalapasa View Post
    Arkadaşlar buraya girerken kullanıcı adı şifre kabul etti fakat oyuna girerken kabul etmiyor. server 7 de açmıştım üyelik. yardım ederseniz sevinirim. şifreyi yanlış yazıyorumdur diye tekrar şifre istedim o şifreyide kabul etmedi. hesap 2 dir kilitleniyor 2 saattir girmeye çalışıyorum. yardım edebilirmisiniz bug ta flnmı kaldı acaba hesap?
    Merhaba lalapasa,

Bu konu için support.thecrims.com adresinden support Turkish kısmına bilet gönderebilirsen, sorununu halletmeye çalışırım.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Quote Originally Posted by Bonzaii View Post
    Merhaba benim sorunum hesabimda 190 tane ayni binam var ve uretilen 2 milyon kusur yan hesabimdada ayni.binadan 130 tane var be uretildigi miktar 4milyon civari. Ne olucak bilmiyorum yardim edebilirmisiniz ?
    Merhaba Bonzaii,

Binalardaki üretim miktarı karakterlerindeki zeka oranıyla doğru orantılıdır. Bu yüzden bina miktarına göre üretim farklılık gösterebilir.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com