Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 29 of 56 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast
Results 281 to 290 of 559

Thread: Soru-Cevap

Guest

Quote Originally Posted by Xethen View Post
    Oyunun en aşağısındaki bayraklardan oyunun dilini ve meydanı değiştirebilirsin.
    Oyun esnasında ben soygunsdayken birileri bana saldırıyor. Peki ben bu birilerine nasıl saldırabilirim?

Quote Originally Posted by kherguner View Post
    Oyun esnasında ben soygunsdayken birileri bana saldırıyor. Peki ben bu birilerine nasıl saldırabilirim?
    Tekli soygundayken kimse sana saldıramaz. Çete soygununda veya gece kulübündeysen birilerini gördüğünde o kişiyle kırmızı ilişkin olur, "Saldır" sekmesine giderek saldırabilirsin. Hızlı olman gerekir.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

Biz çeteye aldığımız bir adam yüzünden gang attack yedik tam hastaneden çıkıcam 1 saniye geçmeden tekrar gang attack yedik çete lideri kredi alıp çeteyi dağıtmasa hesaplarımız süzülecekti bu bir bug değil mi 1 saniye bile geçmeden tekrar saldırı yiyoruz çeteden çıkmamıza kesinlikle zaman yok bence çete saldırısını 1 kere yedikten sonra bir daha saldırı yeme olmasın yoksa bir kere yakalandık mı bütün sezonun emeği gidiyor saçma sapan bir bug yüzünden

Quote Originally Posted by AYKEN View Post
    Biz çeteye aldığımız bir adam yüzünden gang attack yedik tam hastaneden çıkıcam 1 saniye geçmeden tekrar gang attack yedik çete lideri kredi alıp çeteyi dağıtmasa hesaplarımız süzülecekti bu bir bug değil mi 1 saniye bile geçmeden tekrar saldırı yiyoruz çeteden çıkmamıza kesinlikle zaman yok bence çete saldırısını 1 kere yedikten sonra bir daha saldırı yeme olmasın yoksa bir kere yakalandık mı bütün sezonun emeği gidiyor saçma sapan bir bug yüzünden
    Çeteye adam alırken dikkatli olman gerekir. Saldırı yedikten sonra çeteyi dağıtmanı öneririm yoksa dediğin gibi bir saldırı daha yiyebilirsin.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

selamun aleyküm.
    öncelikle belki geçmişte vardır böyle bir soru fakat göremedim.
    ben de yeni başladım, gece kulüplerinde gördüklerim oluyor ama yine de saldırı sekmesine gidince bişey göremiyorum. daha hiç kimseye saldıramadım, olmuyor, gözükmüyor.
    saygınlığı kaç olursa olsun, bir türlü saldıramıyorum kimseye, ismi çıkmıyor saldırı sekmesinde, yardımcı olabilir misin?

Quote Originally Posted by bekircan4595 View Post
    selamun aleyküm.
    öncelikle belki geçmişte vardır böyle bir soru fakat göremedim.
    ben de yeni başladım, gece kulüplerinde gördüklerim oluyor ama yine de saldırı sekmesine gidince bişey göremiyorum. daha hiç kimseye saldıramadım, olmuyor, gözükmüyor.
    saygınlığı kaç olursa olsun, bir türlü saldıramıyorum kimseye, ismi çıkmıyor saldırı sekmesinde, yardımcı olabilir misin?
    Aslında gözüküyor ama neredeyse bir saniye bile sürmüyor. Avlanırken çok hızlı olman gerekli.
    Xethen
    Support Team
    TheCrims.com

Guest

Yeni kurallar neler?

Guest

yeni başlayanlara acilden ve hapisten çıkma hakkı verilecekti 5 kere. nasıl oluyo o. çıkamıyorum ?

artık telefonla kredi alınmıyo mu ?

Guest

yeni başlayanlara acilden ve hapisten çıkma hakkı verilecekti 5 kere. nasıl oluyo o. çıkamıyorum ?